Wpis z mikrobloga

Wanda Trawczyk-Stawska, zołnierz AK, uczestniczka Powstania Warszawskiego do Bąkiewicza: Milcz głupi chłopie! Chamie skończony. Bo ja jestem żołnierzem, który pamięta jak krew się lała, jak moi koledzy ginęli, ja tu jestem, aby wołać w ich imieniu!

  • 29
  • Odpowiedz
@arboree skoro ty chcesz zabierać prawo głosu obywatelom, w tym powstańcom i każesz im siedzięć w domu, to ja to też zabieram głos i polecam wrócić na pisowskie grupki zainteresowania.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 20
@PeterGosling to nie nowość - prawica ma długą tradycję nazywania patriotów zdrajcami i przeinaczania historii jeżeli ci ośmielą się powiedzieć coś co w jakikolwiek sposób ich obraża lub ośmiesza - zrobili tak z Bartoszewskim i jeszcze nie raz tak zrobią
  • Odpowiedz
O co chodzi z tą Panią? Czy bycie byłym powstańcem czyni z człowieka przezornego stratega, znawcę świata i geopolityki? Skąd założenie, że przeciętny powstaniec jest mądrzejszy od przeciętnego niepowstańca? Wśród powstańców są przecież ludzie glosujacy na pis jak i po, PSL, SLD, konf. Czemu Pani zyskuje tyle lajków? Bo jest stara i obraża Bąkiewicza?
  • Odpowiedz
@Xianist powiem Ci ciekawostkę. W Warszawie jest Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich. Ta Pani jest tam niemile widziana przez pozostałych podopiecznych. Zarzucają jej wprost, zdradę ideałów o które walczyli Powstańcy czyli niepodległości Polski...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xianist: Ja ogólnie się zgadzam, rozumiem, ale kto ją upoważnił żeby wołać w imieniu kilku tysięcy powstańców? Pani ma swój światopogląd i swoje zdanie ale to tylko jej zdanie i światopogląd i tak powinna być rozumiana.
  • Odpowiedz