Wpis z mikrobloga

@jtomek1: tak. po prostu ladujesz kase, o ile nie masz nic na koncie i wykupujesz kolejny pakiet jaki ci potrzeba, potem dodatkowa lista pojawi sie w zakladce Get M3U list. tylko nie podaj ziomkowi adresu swojej listy, bo bedzie wtopa. w taki sam sposob mozesz dokupic sobie pakiet ruskich kanalow czy xxz. nie ma znaczenia czy dokupisz jeszcze jeden pakiet PL i czy na 1 czy 2 urzadzenia. jedyne co, to
  • Odpowiedz
@jtomek1:

ziomek dostanie swoją listę i tyle. Więc myślę że nie będzie problemów jeśli chodzi o ban.

Taki malutki tip: dane do logowania są te same, czy to lista na jedno czy na dwa urządzenia :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@seba19772 czyli link do listy będzie taki sam? Bo aktualnie mam na dwa urządzenia i korzystam ja i brat. Teraz jak dokupię listę na jedno urządzenie to i tak we trzech będziemy mieć ten sam link? :d
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@seba19772 okej, gość nie do końca wie nawet to co iptv więc nie obawiam się żeby zalogował się na plusx :d raczej obawiam się żeby nie podał linku dalej komuś bo pomyśli że podzieli się linkiem z innym jakimś typem...
  • Odpowiedz
@jtomek1:

Kojarzycie czy ta rejestracja jest otwarta co jakiś czas czy raczej ciężko będzie o nowe konto?

Sądzę, że na razie można zapomnieć o rejestracji. Na szczeście są alternatywy i to całkiem dobre :)
  • Odpowiedz