Wpis z mikrobloga

Ej, jak to jest że jedyna M-E-R-Y-T-O-R-Y-C-Z-N-A opozycja ramię w ramię, czy też raczej ryj w ryj krzyczy z PiSem, że wielki tryumf (nie)legalnego TK stwierdzającego wyższość Konstytucji nad prawem unijnym?

Czyżby jedyna M-E-R-Y-T-O-R-Y-C-Z-N-A opozycja nie wiedziała, że "wyższość Konstytucji nad prawem unijnym" nigdy nie była kwestionowana, bo to jedna z podstaw prawa Unijnego, kek - a udowadnianie że Konstytucja stoi wyżej jest jak udowadnianie, że jak jest dzień to słońce świeci?

Czyżby jedyna M-E-R-Y-T-O-R-Y-C-Z-N-A opozycja nie wiedziała że w wyroku TSUE nie chodzi o Konstytucję, tylko o ustawy - nad którymi prawo unijne jak najbardziej stoi (unosi się?), co wprost stwierdza ta sama Konstytucja, kek?

Czyżby jedyna M-E-R-Y-T-O-R-Y-C-Z-N-A opozycja znowu robi za przydupasa PiS, bo można zebrać parę punkcików respektu u antyunijnego, M-E-R-Y-T-O-R-Y-C-Z-N-E-G-O elektoratu stadionowych Sebastianów?

Nie, tak nie może być - przecież to jedyna M-E-R-Y-T-O-R-Y-C-Z-N-A opozycja, niemożliwe żeby popełniali tak podstawowe błędy, prawda?

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #polityka
  • 18
  • Odpowiedz
@mnik1: Takie ogólne sprostowanie

TK stwierdzającego wyższość Konstytucji nad prawem unijnym?


Nikt nigdy tego nie podważał, wiele krajów w tym właśnie Niemcy, Francja czy Hiszpania również uznaje wyższość ich konstytucji nad prawem UE... Nie o to tutaj do końca chodzi. Chodzi o to, że PiS stworzył precedens, w którym traktat międzynarodowy ratyfikowany swoją drogą przez pewną osobistość obecnie rezydującą na Wawelu, jest niezgodny z konstytucją... A to jest przecież debilizm najwyższych
  • Odpowiedz
@mnik1: Ja kisnę z tego, jak w czasie względnego spokoju politycznego Konfiarze zgrywają "politycznych chadów", co to oni są najbardziej MERYTORYCZNI i zawsze są ponad wszystkimi partiami, będąc w opozycji do rządu i w opozycji do opozycji, śmiejąc się że "PiS rozgrywa opozycję jak dzieci", a wystarczy dosłownie minimalne działanie ze strony pisu, a konfiarze mają już pełno w majtkach i chowają się pod spódnicą u Kaczyńskiego. Wystarczyło kilkudziesięciu uchodźców na
  • Odpowiedz
@AndrzejWithAttitude No nie żartuj. Orientuję się czym jestem sok z buraka, ale nie wiem na ile podobne są oba peje, więc porównywać nie będę.

Zupełnie niegroźne memy

To już nie są memy, a jak coś, to właśnie, że groźne informacje. Dodajmy, że są w najlepszym przypadki manipulacjami. Konfederacja to ugrupowanie sejmowe i takimi wrzutami legitymuje własną niekompetencję. Właśnie pokazali, że nie są eurosceptykami a zwykłymi eurofobami. Wydaje mi się, że prowadzący profil
  • Odpowiedz