Wpis z mikrobloga

tylko po co? są spółki które się zajmuję zarządzaniem nieruchomościami to możesz łatwo kupić ich akcje i poprzez to czerpać zyski z takiego biznesu.


@stan-tookie-1: Bo sobie kupujesz token i masz na portfelu z dostępem 24/h, a nie rzucasz się z jakimiś brokerami, nie rejestrujesz się gdzieś, żaden bank się nie pyta skąd masz wpływy i gdzie chcesz przelać.
@stan-tookie-1: Ale dlaczego nielegalnie? Pieniądze mam z legalnego źródła, ale nie chcę wysyłać swojej twarzy po raz kolejny żeby ktoś ją gdzieś tam przetrzymywał. Chcę sobie zainwestować kupuję token na jakimś swapie, trzymam go w portfelu i nikogo nie powinno to interesować.
@Corona_Beerus zrozumialem ze to ma być calkiem poza obiegiem czyli wlacznie z podatkami, ale jak tylko chodzi o to zeby nikt nie wiedział o posiadaniu to moze to jest jakis pomysl. Choc ryzyko brzmi nieoplacalnie, wlasciciel takiego mieszkania powie ze nie wyplaci nic tokeniarzom i tyle mu zrobicie
@Corona_Beerus widzialem w polsce odpowiedniki czegosc takiego, gosc o nazwisku czy pseudonimie rahim black reklamował tokenizacje siebie a potem uslugę dla inwestycji w rozne firmy, tylko jak dla mnie nie ma jeszcze zabezpieczenia poza tym ze gosc obieca ze sie nie zawinie z dniq na dzien albo wyprowadzi zyski na zone ( ten token personalny)
@stan-tookie-1: ten gość, to sprzedawca marzen, nie ma nic ciekawego do zaoferowania ( napisalbym mocniejsze slowa ale sie boje pozwu). 21mln total supply tokenów, sprzedaje tylko 1 mln po 1$ kazdy, wycena rynkowa jego osobowosci to 21mln $ a z pitow z tego co pamietam to mial dochodu jakies 100k pln xD.