Wpis z mikrobloga

Hej Mirko, jest u mnie różowy wypiliśmy pół litra, znamy się niedługo ale od kiedy się poznaliśmy regularnie spędzamy razem czas. Widzę ze mnie lubi i wykazuje zainteresowanie ale raczej nie „romantyczne”. Ja natomiast z każdym dniem przekonuje się ze panna jest w moim typie i chciałbym ja w sumie „przygarnąć” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem czy ryzykować dobra znajomość w wypadku gdyby ja odrzucily moje zbyt smiale zaloty. Dlatego najbardziej plusowana odpowiedz to będzie to co zrobię XD liczę na was wypok
  • 26
Mam 25 lat, spędzamy cały wieczór już ze sobą, to ze chwile poświęciłem na napisanie posta nie znaczy ze masz to kwestionować ruro
@Jizzy13: Po prostu jej powiedz, że jest w Twoim typie. Tzn. powiedz jej że świetnie się z nią czujesz. Albo zwyczajnie ją pocałuj, chwyć za rękę, pokaż jej to co czujesz. Jeśli to jest szczere, ona się ucieszy.
Jeśli to odrzuci, to prędzej czy później i tak by to zrobiła. Idź na całość, ale z wyczuciem. Nie bój się jej pokazać tego co czujesz. Powiedz jej to, co mówisz nam tutaj.
@Syntax: Problem w tym, ze już robiłem delikatne ruchy i widziałem po mowie ciała ze tego nie chce, także np wydaje mi się ze jakbym ja chciał pocałować to by ja to odrzuciło (chociaż po flaszce kto wie), ale tez gadaliśmy i wiem ze bardzo mnie lubi, także nie wiem czy postawić na jedna karte i miec MOŻE fajna dziewczynę czy odpuścić i miec na pewno dobra koleżankę. P.s. Zapomniałem wspomnieć
@Jizzy13: Nie rób nic po pijaku. Jeśli spędza z Tobą czas, to znaczy że jest jej dobrze. Po prostu zacznij z nią rozmawiać i zbuduj prawdziwą intymność. Możliwe że jej tego do tej pory brakowało. O nic się nie martw, ale poprowadź ją w jakimś kierunku. Jeśli masz dobre intencje, to się uda...
Ta "dobra znajomość" jest dla Ciebie dobra dlatego, że masz nadzieję na więcej. Sprawdzaj ją, na spokojnie i pamiętając o tym, że ona czasem sprawdzają (robią to nawet nieświadomie). Jak okaże się, że ona w ogóle nie... to nie trać czasu i zdrowia. Z fartem.
@Chlop_Sielski: Znaczy to nie tak ze ja tam liczę na więcej i tylko dlatego z nią spędzam czas, robimy również razem muzykę, gadamy itp itd także jest dla mnie wartościowa jako Kolezanka również
@Chlop_Sielski: Jestem dużym chłopcem potrafię pogodzić się jeśli ktoś nie darzy mnie uczuciem romantycznym i jednocześnie utrzymywać z nim kontakt. Nie ona jedyna mi się podoba i jest potencjałem na partnerkę dla mnie, ale trochę racji tez masz Mirku.