Wpis z mikrobloga

Nawiązując do wpisu @SKYFander o cenach oleju kujawskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety smutna prawda jest taka, że ceny w hurtowniach potrafią zmienić się w ciągu dnia w znaczny sposób. Serio.
Prognozy są takie, że wyskoczy na mniej więcej 15 zeta.

Odpalam z kuzynem #cebuladeals i kupiliśmy 450 sztuk w likwidowanym Tesco w bardzo fajnej cenie.
Zobaczymy jakie będą z tego hajsy przy sprzedaży na jego sklepie za jakiś niedługi czas.

Pewnie pamiętacie jak kupowałem 1000 rolek papieru do pakowania prezentów po 5 groszy? ;) Tutaj podobna akcja.
Cały garaż zawalony papierem a teraz i olejem!

#polska #inflacja #gorzkiezale #zalesie #cebuladeals ;)
michgur - Nawiązując do wpisu @SKYFander o cenach oleju kujawskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ni...

źródło: comment_1633800916yEWiBiCDMwzSEmMmk3xpDy.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@michgur: ja #!$%@?, jak sie widzi takie wpisy to człowiek się czuje jakby uczestniczył w tych historiach z czasów PRL że komuś się udało coś okazyjnie kupić na handel xD gdzie my żyjo
  • Odpowiedz
@michgur: iby fajnie ale ile na tym mozna zarobic . nawet 1 tys butelek .. niech bedzie 3 zl ? co to wogole jest ? ja np kupowalem rok temu 5700 xt radki po 1600zl... do dzis zarobil kazdy po 5k na czysto... a kupilem rownoie 100 sztuk z amazona
  • Odpowiedz
@theoforos1: w sklepie osiedlowym wszystko pójdzie, nic się nie bój. Tu nie chodzi żeby zarobić milion od razu ale wykorzystać okazję na rynku. Dużo rzeczy tak idzie w sklepie.
@blend: mają termin ważności a ponadto są zamknięte i trzymane w zimnym magazynie sklepu.
  • Odpowiedz