Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
Co to może być za gówno? Jakaś cysta, czyrak? Miałem to może z dwa razy w życiu i zawsze schodziło samo, ale trzymało nieraz ze 3 tygodnie. Zadziała na to maść z antybiotykiem? Wygląda jak taki duuży pryszcz i w środku jest ropna treść. Lekarz poz coś tu zaradzi?
#zdrowie #dermatologia
MakGajwer - Co to może być za gówno? Jakaś cysta, czyrak? Miałem to może z dwa razy w...

źródło: comment_1633800957AxCBADcjm6KVc2aHxl8xoJ.jpg

Pobierz
  • 140
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Aktualizacja:
Byłem u chirurga z tym, nawet się fajnie zagoiło, ale okazało się, że to kaszak i będzie do wycięcia prawdopodobnie, bo samo nie zejdzie (niemała blizna szpeci moją twarz, choć piękny nigdy nie byłem xD). Za jakieś 2 - 3 miesiące wizyta i się okaże. Wish me luck ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Salga: Okazało się, że to kaszak. Miałem to nacięte i do środka chirurg włożył mi wacik z antybiotykiem. Dostałem jeszcze doustny na tydzień jakoś i ładnie zeszło, ale teraz jestem człowiek z blizną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MakGajwer: po takim nacięciu było szyte ? Czy było to też jakoś wyciskane ? Podpytuje bo sam się uzeram i non stop mam jakieś i usuwane tak że przecinają, wyciągają co tam jest i szyja ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Salga: Nie, nie było, coś tam mieli jeszcze wycinać i zaszywać, ale mi się już nie chciało z tym pieprzyć. I tak pewnie by została blizna, może ciut mniejsza, ale jednak..