Wpis z mikrobloga

Nie wczytuje mi zadnego kanalu na SIPTV i lista teleele.
Probowalem juz chyba wszystkiego - przeinstalowalem appke, rozne listy.
Ta sama lista lata na smartfonie przez appke IPTV Pro.
Pozyczylem liste plusx od kolegi i wrzucilem na SIPTV i lata ok.
Teleelevidenie kolo cos pomieszal moze?
Ktos cos?
Dzieki.
#iptv
  • 18
  • Odpowiedz
@antoni-antonio: ta sama lista na SIPTV na Firesticku lata az huczy, tylko na Samsungu Tizen J nie chce. Wyglada jakby nagle Samsung stracil kodeki do odtwarzania stream'ow.
Ale moze byc, ze cos z appka, bo od kilku dni wywalalo mi brak listy jak wlaczalem appke na tiviaku i musialem recznie odswiezyc zeby zalaczyl jakis stream. Raz mi wywalilo cale EPG. Cos jest nie halo grubo.
  • Odpowiedz
@johnmorra: no to nie ladnie z jego strony. skasowal po 5.50 ojro z milion razy pewnie i czas sie wysrac na uzytkownikow. o ile pamietem, to na stronie SIPTV kiedys byl adres email do kontaktu, a teraz szukalem i nie ma. to tez daje juz do myslenia.
  • Odpowiedz
Poki co jestem skazany na SIPTV, czy jest moze jakas inna fajna appka na Samsung Tizen J?
Czytam tu czesto, ze Wykopki sobie chwala ta Tivimate, ale to tylko na androida zdaje sie?
  • Odpowiedz
@knopiczka: no tak by bylo najprosciej, masz racje. z tym ze doswiadczenia wiem, ze najprostsze rozwiazania sa najtrudniejsze ;-)
Napisze do Mr Teleele - zobaczymy, a noz widelec.
Chociaz, skoro lista hula z usnietym "s" czyli jako http to znaczy, ze cos zrobil chyba?
Na pewno wie o tym, bo mi odp i wyslal linka do tego samego artykulu co ty.
  • Odpowiedz