Wpis z mikrobloga

Tomek Gollob przez swoje osiągniecia a także przez to, że sie uszkodził w wypadku (nie ukrywajmy, takie wydarzenia sprawiają, że życzliwiej sie podchodzi do człowieka) cieszy sie ogólną sympatią w polskim żużlu. Jednak mam do was pytanie, czy u was na chacie albo w ogóle w waszej opinii podchodziło sie pozytywnie do niego kiedy jeszcze jeździł? Od niedawna interesuje sie żużlem (aczkolwiek jestem z miasta żużlowego wiec zawsze sie było bardziej kumatym niż jakiś miśki z Warszawy) i widze, że ten Gollob jeździł tak agresywnie i niebezpiecznie, coś jak Zmarzlik x Sajfutdinow na piątkowym Grand Prix. Czytam jakieś komentarze, że wywoził na płoty dzieciaków, że to, że tamto. Wiec rodzi sie mnie we mnie pytanie czy może za czasów aktywności Golloba sie go zwyczajnie nie lubiło w otoczeniu u kogoś z was?

#zuzel #gollob
Faiko - Tomek Gollob przez swoje osiągniecia a także przez to, że sie uszkodził w wyp...

źródło: comment_1633796737lAhT7RGtaRNPlelQElQ0qK.jpg

Pobierz
  • 16
@Faiko: za gówniaka na ZK jak Gollob z Protasiem przelecieli przez bandę to mama płakała bo Gollob, a ja bo mama płacze xD Ale u mnie w rodzinie Tomek to zawsze był jedyny słuszny. Sam byłem zakochany, jeszcze pamiętam na ścianie miałem takiego Tomka Golloba na motocyklu, całego na zielono bo reklamował Lecha wtedy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako ciekawostka - dzięki uprzejmościom (bez szczegółów) kilkanaście razy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Faiko: w latach 90 Gollob był nielubiany zarówno pośród zawodników krajowych, jak i zagranicznych. Jezdzil ostro, do tego był zawodnikiem z wschodu Europy który chciał wbić się pomiędzy Skandynawów, Amerykanów, Anglików i Australijczyków burząc ówczesny porządek. Na krajowym podwórku zakładano przeciwko niemu spółdzielnie na imprezach indywidualnych np finał IMP 1995 gdzie bodajże Rempala specjalnie puścił Śwista aby ten jechał w biegu dodatkowym z Gollobem o złoto. Ogólnie wyglądało to kuriozalnie i
czy u was na chacie albo w ogóle w waszej opinii podchodziło sie pozytywnie do niego kiedy jeszcze jeździł?


@Faiko: nie, jak byłem gówniakiem to stary zawsze wyzywał na głąblobów że są #!$%@?
zresztą, ja sam, jak przez mgłę, pamiętam jak na jakimś meczu dwa golloby chciały chyba się z kimś #!$%@?ć, albo się #!$%@?, nie pamiętam dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Faiko: to zależy w jakim klubie jeździł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gollob był kontrowersyjnym zawodnikiem, jak z resztą cała rodzinka. Ja go ogólnie dobrze wspominam, szczególnie, że ostatnie lata spędził w moim ulubionym klubie.

Czasy gdy on walczył w GP, były zupełnie inne niż teraz. Wówczas zawodnicy dość otwarcie walczyli z "obcym". Teraz to nie do pomyślenia.
@Faiko: U mnie w domu, razem z ojcem zawsze lecieliśmy po Tomku jak po szmacie. Nie ukrywajmy był #!$%@? wielkiem w swoich czasach. Ojciec na niego wołał bokser ^^ Po wypadku jego właśnie wiadomo, podejście się zmieniło, bo każdego szkoda i nie zasługuje na to co dostał.
@Faiko: tzn na początku kariery Gollob i myślę że nieprzypadkowo był nielubiany wyjątkowo w środowisku i jeździł czasem chamsko i nienawidził przegrywać nawet kolega z toru, do tego jego ojciec gówniany Midas niczym Sasin który się #!$%@?ć się, nie pomgał, ale to z czasem się mocno zmieniło na plus z czasem jak sezonów coraz więcej przejeździł.
No ale nigdy bym nie twierdził że Gollob jakoś mega agresywnie jeździł jak jakiś Pedersen,ot
@Miecz12: nie wiem jak stary jesteś, ale pamiętam że były chyba że dwie sytuacje Tomek atakował za wywalenie brata. W jednej coś mi się kojarzy że atakował flaszką, nie pamiętam czy to ta sytuację z filmika( ͡° ͜ʖ ͡°)
sindram - @Miecz12: nie wiem jak stary jesteś, ale pamiętam że były chyba że dwie syt...
@Faiko Wroclaw here. Gollob to Gollob,w lidze najgorszy wróg ale w GP masz najelszy rajder, podobnie teraz jest ze zmarzlikiem , jak jedzie w lidze to się mu nie kibicuje a jak w GP to się kibicuje , proste. Można bylo Tomka nie lubić ale zawsze szanowalo się go za wyjątkowego umiejetnosci. I cuda jakie odprawiał na torze. Cos ty się tak tych Gollobów czepił???