Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć
Jestem w relacji z dużą różnica wieku. Ogólnie mam duży problem, bo osoba z która jestem ma tendencje do powtarzania mi ciągle, ze wszystko robie zle, ze nie mysle jak coś robie, ze trzeba mi wszystko tłumaczyć, czuje, ze nigdy nie mam racji, ze bede wysmiana. Dzieje się to w taki sposób, ze doprowadza mnie to do płaczu. Nic nie daja proby rozmowy. Zaczyna się od rzeczy odłożonej w złym miejscu a potem leci cala lawina. Zwykle wtedy czuje się, ze nie mam racji, ze powinnam bardziej myslec i slucham lawiny słów i płacze, ale czasem mam jakieś olśnienia, ze nie moge sobie dawac robic 30min wiązanek krzyku, bo to dla mnie nie dobre i czuje sie ze soba zle i jeszcze bardziej się nienawidze i czuje, ze absolutnie się do niczego nie nadaje. Nie mówie, ze przeprosiny się nie zdarzaja i że nie ma w tym mojej winy, bo jestem roztrzepana i bywam niedokladna w pewnych czynnosciach, ale naprawde mi z tym zle. Jak rozmawiac o tym? wiem, ze uswiadamianie pewnych rzeczy moze skonczyc się, tak, ze bedzie to odbierane jak atak(znam to na swoim przykladzie, gdy ktos probuje mi cos uswiadomic). #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61617999fdc8fa000aff9721
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 40
  • Odpowiedz
@dyskutek2: To sie tylko wydaje takie proste, o ile to toksyczna relacja(a to sama autorka jest w stanie tylko ocenić, znamy tylko jedną strone,nikogo nie bronie) to ludziom zajmuje lata zebranie się na to żeby odejść, toksyk stosuje mase mechanizmów które przywiązują ofiarę do siebie, ludzie dokładbie wiedzą że żyją w bagnie, ale nie odchodzą. Polecam posłuchać chociażby Jarosława Gibasa na yt, to przydatna wiedza dla kazdego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego co piszesz to wróże Wam długiego i udanego związku. Rzekłbym, książkowy przykład prawdziwej miłości. A serio, nie każdy ma takie szczęście na wstępnym etapie przekonać się, ze jego druga polówka jest #!$%@?. Lepiej już nie będzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: to najpewniej nigdy nie przeminie, to kwestia wychowania. Wiem bo sam zmagam się z problemem #!$%@? się o byle co. Jak u mnie jest wszystko ok to panuję nad tym, ale czasami sam siebie słuchać nie mogę. Generalnie żeby to zmienić trzeba tytanicznej pracy po stronie malkontenta.
  • Odpowiedz