Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak zacząłem ćwiczyć i moją motywacją było oglądanie kompilacji filmów Zyzza, Jeffa Seida, Connora Murphy jak pozują bez koszulki na omegle do dziewczyn na kamerce, a te lały pod siebie i to było moją motywacją i nie zważałem kompletnie na to, że wszyscy mają mordy 7/8-10 oraz wzrost który dla Zyzza wynosił 187 cm dla reszty nie wiem, ale też byli wysocy i gdzie mi tam do nich z moim 176 cm.

#przegryw #blackpill
c.....w - Pamiętam jak zacząłem ćwiczyć i moją motywacją było oglądanie kompilacji fi...

źródło: comment_1633760445RBXL9rnG1O8Dt7zNzCdnhc.jpg

Pobierz
  • 28
@Yoyo63: mówiąc genetyka nie mam tylko na mysli tego ile możesz jebnąć mięśni i jak wyglądają ale też to jak łatwo to osiągniesz i jak bardzo chcesz trenować, trzymać dietę itd, to nie jest zależne od Ciebie. Poza tym nie wiem co się da osiągnąć naturalnie a co nie, bo różni ludzie mają różne limity więc czyjaś sylwetka naturalna dla kogoś innego może naturalnie być niedostępna czaisz bazę byqu
@Supprah: jak bardzo chcesz trenować i trzymać dietę nie wpływa genetyka tylko twoje chęci, a jak ktoś chce tak wyglądać w pół roku #!$%@?ąc wszystko i trenując po 2 razy w tygodniu 2h to wiadomo że się zawiedzie
@Yoyo63: Przeciętny człowiek który nie lubi chodzić na siłkę nawet jak będzie się zmuszać by chodzić to będzie robić wszystko #!$%@?, bo już się zmusza do tego by po prostu chodzić. Człowiek który to lubi będzie robić wszystko w miarę poprawnie i będzie to dla niego w #!$%@? łatwe, bo to lubi. Nie wiem czego nie rozumiesz.
@Supprah: no przeciętny człowiek tego nie lubi, myślisz że większość ludzi ćwiczących na siłowni to tacy co lubią #!$%@?ć? XD Chyba bardziej tacy co chcą cokolwiek osiągnąć i przemagają się i #!$%@?ą a mówienie że to jest zależne od genetyki czy Ci się chce czy nie jest dość śmieszne xD