Wpis z mikrobloga

  • 2
Radio jest świetne
Ale, !!!
Słuchanie radia typu @RadioZET czy inne żenujacej stacji jak RMF FM kest to masochizm, strata czasu i zapachaj dziura. Zawsze mi się kojarzy to z ogłupiaczami w stylu sci-fi. Najbardziej mnie dobijają rozmowy i żarty na niskim poziomie stykajscym się to z pułapem kabaretów z tv. Newsy pod tytułem- "Amerykańscy naukowcy udowodnili..." ciekawostki w stylu Focusa ... XD. MUZYKA ? - cytując klasyków - czas wyciągnąć
  • Odpowiedz
@kynx Najwieksza żenada to byl jankes w esce, powinni mu jak w sredniowieczu język obciąc , no ja p.... Nie slysze tej #!$%@? od moze dwoch lat ale nadal mnie skreca w środku jak pomysle a jeszcze wiekszym imbecylem byl operator maszyn łukaszek ktory sluchal go uwaznie i jeszcze morde z tego cieszyl,ja dalej jestem pewien ze ludzie ktorzy tam dzwonia sa podstawienie, nie mozna byc takim idiota
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj
@Tommy__ ja nie slucham radia przez #!$%@? w dupe media expert, te #!$%@? cleo i #!$%@? mariana i barbare xD. W pracy wlaczam open fm praca albo jakis inny kanal pop-rock zeby kazdemu w miare pasowalo i tyle

NIGDY NIC NIE KUPIE W MEDIA EXPERT
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: dlatego trzeba słuchać małych, hipsterskich rozgłośni np łódzkie Radio Żak ( ʖ̯). Wszystko od jazzu, bluesa przez HH i techno po black metal i muzykę eksperymentalną a reklam 0
  • Odpowiedz