Wpis z mikrobloga

Ojejciu, co ja wam z wami. Nie wiem czy sekretnie liczycie że was zawołam i odpiszę że nie
@shesellsseashells: Noo długo, z jakkieś pół roku jak nie dłużej, ale ta zrecyklinowana gumka była schowana jako pamiątka o której już zapomniałem, uznałem że skoro mam już ją wyrzucić, to ostatnie co zrobi to niech się uwieczni w internecie
@360obrot: na wszelki wypadek wołam, odpowiedź już się znalazła bo byłeś dociekliwy
Okey, Pewnie część z was już wie co to i nie potrzebnie pinguję, ale coś czuję że nie szanujecie swego czasu skoro to plusowaliście. Jest to zrecyklingowana gumka do ścierania. Na szkolnych zajęciach nie miałem co robić, to zbierałem wióry po ścieraniu i mocno ugniatałem w jakiejś skuwce, a po tylu latach zmieniła odrobinę kolor i stała się twarda. Ot cała zagadka @uytx pierwszy rozwiązał zagadkę choć szczerze moim zdaniem starczyło czytać
@Meris94: może, ciekawe czy jak bym w niej umieścił tarkę do stóp to archeologowie uznali by że to służyło do ścierania sera, bo też już ją powinienem wyrzucić.
edit. W sumie to ją podpiszę - tarka do sera, trololo