Wpis z mikrobloga

@vikop-ru: zawsze zastanawiam się, co takiego widział, czego ludzie nie widzieli, skoro ludzie go stworzyli i żył wśród ludzi, a nie podróżował wśród gwiazd. Ewentualnie muszę powtórzyć sobie seans.
zawsze zastanawiam się, co takiego widział, czego ludzie nie widzieli, skoro ludzie go stworzyli i żył wśród ludzi, a nie podróżował wśród gwiazd. Ewentualnie muszę powtórzyć sobie seans.


@akeyo20: W sumie odświeżenie sobie tego filmu to doskonały pomysł. Muzyka zawsze wprawia mnie w taki dziwny nastrój. Lekko melancholijny. ʕʔ
@vikop-ru: Blade Runner Vangelisa to jest muzyka ponadczasowa i jest jednym z tych albumów, które potrafią funkcjonować samodzielnie bez filmu. Co rusz wraca na playlistę u mnie w samochodzie.

Dla porównania sountrack do BR2049 (Zimmer / Wallfisch) jest dla mnie niestrawny bez obrazu, a nawet w filmie mi momentami przeszkadzał.
Dla porównania sountrack do BR2049 (Zimmer / Wallfisch) jest dla mnie niestrawny bez obrazu, a nawet w filmie mi momentami przeszkadzał.


@MiQ27: w sumie mam już 40 lvl i jakoś tak ostatnio zauważyłem, że soundtracki z nowych filmów przestały do mnie docierać. W sumie to nie mam zbyt dużo czasu na rozrywkę i dlatego nie trafiam na nic wartego uwagi ( ͡º ͜ʖ͡º)
przecież Nexusy 6 były stworzone do eksploracji kosmosu i pracy w koloniach. Na Ziemię wrócili nielegalnie i cały film jest też o tym, że nie mają prawa tu być


@MiQ27: Cholera, zaczyna mnie zawodzić pamięć i jakoś nie pamiętam czy miałem okazję przeczytać książkę. Swego czasu zaczytywałem się w Asimovie, Lemie czy Gibsonie. Niestety to było jakieś dwadzieścia lat temu albo i lepiej. Czas ucieka mi przez palce ( ͡°