Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ipsy: wszedłem tu tylko po to, Kowalski w challengerze, klasyka ( ͡ ͜ʖ ͡)
To może dorzucę przedstawiciela nowo rosyjskiego kina, w roli głównej E38
BArtus - @Ipsy: wszedłem tu tylko po to, Kowalski w challengerze, klasyka (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■...
  • Odpowiedz
Dla mnie kwintesencja stylu lat 90'. Nawet kiedyś sobie kupiłem Eclipse 2G tylko w serii - wiadomo.


@TyskiDaro: Gość który był doradcą technicznym na planie dwóch pierwszych części filmu z cyklu Szybcy i Wściekli opowiada o tym jak Eclipse Briana było zbudowane (przy okazji Supra i Skyline użyty w filmach były pożyczone od niego). Właściwie to mechanicznie była wersja wolnossąca z body kitem.
biskup2k - > Dla mnie kwintesencja stylu lat 90'. Nawet kiedyś sobie kupiłem Eclipse ...
  • Odpowiedz
@BArtus: sam sie zdziwilem ze nikt nie wstawil. Oczywiscie mowa o oryginalnym filmie z Barrym Newmanem jako Kowalskim, nie o tym badziewiu z Aragornem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ipsy: serio jest nowy () a myślałem, że zgwałcili tylko Ben Hura i Papillona...

Swoją drogą, to na znikający punk chyba pierwszy raz trafiłem przez teledysk audioslave ヾ(˙❥˙)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ipsy: z drugiej strony dopiero ostatnio się dowiedziałem, że konwój konczałowskiego powstał na kanwie jednej super popularnej piosenki country ¯\_(ツ)_/¯
BArtus - @Ipsy: z drugiej strony dopiero ostatnio się dowiedziałem, że konwój konczał...
  • Odpowiedz
konwój konczałowskiego


@BArtus: dzieki za link i ciekawostke, ale z tym Konczałowskim to chyba cos pomieszales. :) za dzieciaka sie strasznie jaralem Konwojem i chcialem byc kierowca ciezarowki jak dorosne. Cos na szczescie poszlo nie tak. ;)
Za Audioslave zawsze plus.
  • Odpowiedz