Wpis z mikrobloga

@xyz_qwerty: Też od nich zamówiłem (jeszcze na początku sierpnia XD) a dalej mam ten status i nic. Cena poszła minimalnie w górę i nie chce mi się pieścić z tym inaczej ale będę tam wydzwaniał jeśli dzisiaj tego nie wyślą. Nawet nie wygenerowali listu przewozowego… Nie miałbym z tym problemu jakby napisali maila albo zadzwonili,ale oczywiście cisza a Switch nie rusza.
@morisson-kaspini-jakub: podobnie, zamówiłem od razu jak wskoczyły pre ordery. Sam dzwoniłem do nich parę godzin temu, dostałem wiadomość że wysyłka będzie "wieczorem" i nie gwarantują że InPost dowiezie w weekend. Jak nie dostanę potwierdzenia że paczka przyjdzie jutro to dorzucę te kilkadziesiąt złotych i zamówię w Mediaexpert - do odbioru jutro.
@xyz_qwerty: no więc już wiesz czemu nie robić preorderów.
Xkom w ogóle jest znany z tego, że premierowe produkty wysyła z mega opóźnieniami.
A niektórym w ogóle nie realizuje...
@xyz_qwerty: Ja to się chyba mogę pożegnać z tym Switchem. Gościu na infolinii powiedział mi,że nie mają żadnych informacji na temat tego kiedy mi to wyślą i się ewentualnie skontaktują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właściwie kulturalnie kazał mi #!$%@?ć a pieniążki zainkasowane. Nigdy więcej nic od nich nie zamawiam. Już im wybaczałem sprzedawanie towaru którego nie mają na magazynie ale teraz to już dostałem szału.
@xyz_qwerty: Niestety nie mam pieniędzy żeby zrobić inne zamówienie a zanim mi z tego #!$%@? sklepu oddadzą pieniądze to przyjedzie druga dostawa konsol ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie jeden gościu kazał mi #!$%@?ć,a jak zadzwoniłem drugi raz to babeczka mi spokojnie wytłumaczyła o co chodzi i ogólnie na godzinę siódmą rano byłem 190 w kolejce do przypisania konsoli i do 17 jeszcze jest szansa ze to dostanę,a
@xyz_qwerty: I tak masz szczęście bo baba na infolinii mi powiedziała,że oni zrealizowali tylko 50 zamówień i że najprawdopodobniej już wyczerpane zasoby na magazynie xD. Ja już poszedłem na żywioł bo za bardzo czekałem na tego Switcha żeby zrezygnować i zamówiłem w MediaMarkcie. Oby oni dowieźli.
@morisson-kaspini-jakub: zamówiłem w dniu premiery, parę h po tym jak pre ordery zaczęły się pojawiać... Ultima i X-kom były jako jedne z pierwszych, na przyszłość będę wiedział który wybrać. Wolałbym już dostać anulację, 200 zł i zamówić w rzetelnym sklepie - i tak nie dostanę na weekend, przynajmniej miałbym kasę.
@xyz_qwerty: Ja właśnie przekalkulowałem,że w sumie z ring fitem to za te dwa tysiące to wychodzi dość sprawiedliwie w tym Media Markcie + bon od tych idiotów i to jest #wygryw jeśli rzeczywiście przyjdzie we wtorek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wpadnie za ten bon jakaś gierka z dopłatą 15 złotych i nigdy więcej z ich sklepu nie skorzystam.