Wpis z mikrobloga

@Gollumus_Maximmus: jaki jest cel tego śmietnika i lampy w kadrze? Fotografia to nie jest "a #!$%@?ę se jakiś randomowy obiekt z tłem" tylko jak robisz wieloplanowe zdjęcie to musi być tego jakiś konktetny cel. Tym bardziej, ze ostrość jest na wszystkie plany skierowana więc nie wiadomo co chcesz przedstawić.

Zdjęcie poprawione przez @Vedar jest super, ładny pejzaż miasta, urokliwa mała uliczka z nowoczesnym miastem w tle.
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: mi się podoba, poza tym to nie śmietnik, tylko skrzynka na listy. Te dwa obiekty na pierwszym kadrze właśnie wyróżniają tę fotkę od tysięcy innych z samymi ulicami i ladnie obramowują resztą. Mi się to widzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wyróżniają tę fotkę od tysięcy innych


@Budo: wyróżniać powinno się oryginalnym pomysłem i przestawieniem jakiegoś tematu w niekonwencjonalny sposób, jak nie masz na to pomysłu to robisz po prostu fotki jak tysiące.

Żeby było jasne, czasami zasłonięcie jakimś obiektem kadru, lub zamieszczenie na kadrze czegoś co nie pasuje/przeszkadza jest jak najbardziej pożądaną rzeczą w fotografii ale w tym konkretnym przypadku nie ma żadnego artystycznego uzasadnienia/nie niesie za sobą żadnych, że
  • Odpowiedz