Wpis z mikrobloga

@rafaluk: Jeśli byś chciał to mogę ci polecić moje biuro podatkowe :) Z tego co czytałem to Mentzen z racji popularności strasznie zdziera kasę, a moja księgowa ogarniała mi kompleksowo wszystko, od pisania wniosku, odpowiadania na pytania skarbówki do harmonogramu przez nawet kontrolę skarbową xD

No i konsultacja jest za freeko a cenowo są bardzo konkurencyjni. Ja już z nią ogarniałem 2 IPBoxy + 7 moich kolegów i wszyscy dostali kasę.
@fiku_miku: Generalnie to wszystko zależy od skomplikowania projektu. Ja pamiętam że jak ja go rozliczałem to wtedy Mentzen sobie liczył koło 2k a oni w okolicach 1k, gdzie samą poradę odnośnie tego czy projekt nadaje się na IPBoxa masz za free a Mentzen chciał bodaj 300-500 za samo rozpoczęcie.

Jak się odezwiesz do nich i powiesz że jesteś od ziomka z wykopu to cię lepiej policzą z polecenia :P (będą wiedzieli
@Czokowoko: a masz poprawnie wydaną interpretację z KIS gdzie to oni a nie Ty stwierdzają, że prowadzisz działalność badawczo-rozwojową? Podobno sporo kancelarii na tym poległo i te interpretacje przed niczym nie chronią.