Wpis z mikrobloga

Rozumiem to, ale jest tutaj napisane o majątku człowieka, a nie wartości firmy


@dam98: Zapewne dlatego jest tak napisane, że pisał to półanalfabeta.
  • Odpowiedz
Majątek najbogatszego człowieka świata to mniej niż 200 mld, wiec jakim cudem majtek tego szejka szacowany jest na około 400 mld?


@dam98: Nie wiem na ile to pokrywa się z tym przypadkiem, ale taki forbes od dłuższego czasu nie wlicza do listy członków monarchii.
Nie ufałbym też dziennikarzowi który myli bliony z miliardami, równie dobrze to może być całąkowita kasa którą dysponuje fundusz co nie jest jakaś szaleńczo dużą kwotą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@burbonek7: ten bin salmana jest synem króla... (W sumie jest następcą) niedawno kupił za 400 mln obraz Leonarda da Vinci, jacht za 500mln. Parę lat temu była w AS akcja, jak zwołał do hotelu kilkudziesięciu członków rodziny i oskarżył o coś kilka osób.... Sam był przewodniczącym sądu... W ramach rekompensaty zarządzał "daniny" i wyciągnął od kilkudziesięciu członków rodziny 100mld $ w ciągu tygodnia...
  • Odpowiedz
powinien być jakiś z góry nałożony ban, na takie akcje, albo jakaś granica w tym ile można zainwestować pieniędzy.


@rybazryzem85: Mi się większa konkurencja podoba. Poza tym w Anglii jest też takie coś jak Chelsea i Manchester City w który ładnie zainwestowano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@josedra52: panie szejk.mam prawie nówkę nie smiganego kutino na oddanie za 40mln,a jak pan wezmie do tego dzbandele to dorzucę panu kumana całkowicie za darmo.to jak biere pan czy nie?bo mam juz everton chętny na niego( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz