Wpis z mikrobloga

Kościół we Francji to miał rozmach.

Żeby wam uświadomić dlaczego kościół katolicki powinien zostać zaorany do gołej ziemi, posłużę się matematyką i liczbami. Jak zapewne wiecie KK we Francji mierzy się obecnie z raportem na temat ich wyskoków seksualnych w latach 1950-2020.

Jak czytamy:

Komisja poinformowała, że 216 tys. dzieci było ofiarami pedofilii ze strony księży. W sumie ludzie związani z Kościołem katolickim skrzywdzili 330 tys. dzieci.

330,000 <- tyle dzieci zostało łącznie zgwałconych/molestowanych/napastowanych przez ludzi związanych z KK.
25,550 <- tyle dni minęło od 1950 do 2020 roku.

330,000/25,550 = 12.9, załóżmy że 12 dla dobra kościółka.
216,000 (ofiary samych księży)/25,550 = 8

12 <- tyle średnio nowych ofiar DZIENNIE ma na koncie ta zbrodnicza organizacja. Pamiętajmy że niektórzy byli ofiarami więcej niż raz. Ciężko więc oszacować ilość dziennych "incydentów" (z braku lepszego słowa) z udziałem przedstawicieli Kościoła.

Dajcie mi JAKĄKOLWIEK inną organizację, która odpowiadałaby za co najmniej 12 przestępstw dziennie i nie została uznana za organizację przestępczą? I mowa tu tylko o nowych ofiarach, nie ilości przypadków łamania prawa, bo te są niepoliczalne. Nie ma tu też mowy o innych przestępstwach - korupcji, łapówkarstwie, nepotyzmie różnego rodzaju, nadużywaniu władzy, przemocy fizycznej i psychicznej i całej reszcie, która niewątpliwie miała miejsce.

Można śmiało założyć że w samej Francji Kościół Katolicki odpowiadał za kilkadziesiąt przestępstw DZIENNIE. Wynik którego zapewne nie powstydziła by się żadna organizacja przestępcza.

Ciekawe jakim wynikiem może się pochwalić Polski KK.

#bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa
Kozajsza - Kościół we Francji to miał rozmach.

Żeby wam uświadomić dlaczego kośció...

źródło: comment_1633593951nN6gfocnaNxZpR1mzktwD0.jpg

Pobierz
  • 67
@Kozajsza: bo to wina katolicyzmu że pedofile sobie w strukturach wiją gniazdko? dlaczego nie #!$%@? się do związku skautów amerykańskich?! w porównaniu do islamu to i tak bajka tam to sobie ci na górze ustawili wyznanie mocno pod swoje skłonności do dzieci