Wpis z mikrobloga

z tydzien temu zalozylem sobie darmowego vpsa na oracle. na serwerze mialem tylko fai2ban i wireguarda oraz ipv6. Wczoraj dostalem maila z informacja ze moje konto zostalo zawieszone. Probuje sie zalogowac i co? Permanetny ban. Nie napisali za co zero info. Probuje z supportem, 3 rozne czaty zanim dowiedzialem sie, ze: system zamkna mi konto i #!$%@?. szukaj wiatru w polu. Normalnie zero info za co. Dzieki oracle nie zrobimy nigdy biznesu i bede was omijal szerokim lukiem. Fotka z czatu z konsultatem.
#serwery #internet #sieci #oracle
s.....7 - z tydzien temu zalozylem sobie darmowego vpsa na oracle. na serwerze mialem...

źródło: comment_1633542881mcz9Sak3DFCz197NIpbx90.jpg

Pobierz
  • 4
@thority: absolutnie nic nie mam nawet gdzie sie zwrocic bo na kazdym czacie odsylaja mnie gdzie indziej i tylko n ajednym wyslali mi wiadomosc jak wyzej i tyle. zadnych wyjasnien i wylaczyli czat. zachowanie normalnie porazka nie mam pojecia jak ta firma na rynku istnieje z takim customer support.
@thority: daj sobie spokoj i omijaj z daleka. do samego dzialania servera nie mialem zadnych zastrzerzen moze poza panelem ktory jest dupy zaprojektowany i nie intuicyjny ale wszystkiego da sie nauczyc. Problem z ipv6 tez rozwiazali w trymigach ale konto zamkneli bez slowa za widzimisie.