Wpis z mikrobloga

Czy jestem jedyną osobą, która uważa Pawła za atrakcyjniejszego od Roberta? Nie ma chłop klasycznej urody, ale ma przesłodki dołeczek, piękne oczy i jest wysoki. Być może wrażenie robi na mnie też jego cierpliwość i opiekuńczość.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caramilla: chciałabym go zobaczyć co najmniej z kilkudniowym zarostem. Wtedy miałby w ogóle jakieś podbicie do ideału mężczyzny - Roberta. ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caramilla: młody był i niewinny. () Niekoniecznie lubię brodaczy. W poprzedniej edycji wizualnie mi się podobali Maciek i Kamil, za to Karol ani trochę.
  • Odpowiedz
@caramilla: ja uważam ze on jest jednym z najprzystojniejszych gosci w polskiej edycji. Robert to typowy przeciętniak a Tomek jeden z najbardziej odstreczajacych wygladowo i charakterowo typ we wszystkich edycjach
  • Odpowiedz
  • 5
@caramilla witaj w drużynie, ja uważam tak samo! Ma totalnie interesującą twarz i te dołeczki :D z oczu też mu dobrze patrzy, dla mnie on jest top ze wszystkich edycji
  • Odpowiedz
@caramilla: ale to chodzi o całokształt. po prostu taki Robert ma ogolna lepsza prezencje, to nie jest kwestia jakis defektow urody Pawła, raczej wyglad + mowa ciała + wysławianie sie + otoczenie + pewnosc siebie itd dlatego Robert jest lepiej odbierany np przeze mnie. aczkolwiek kibicuje Pawlowi, mysle ze akurat niewypał z Kaska wyjdzie mu na dobre, pewnie po programie ogarnie sobie odpowiednia panne dla siebie.
  • Odpowiedz
@caramilla: jako facet ciężko mi opisywać męska urodę, taki poniżej przeciętnej się wydaje ale mega mu kibicuje. Niestety bije od niego taka trochę desperacja, te teksty o pustym mieszkaniu niepotrzebne, jestem w stanie sobie wyobrazić że będzie chciał za bardzo i jeszcze bardziej kaskę zniechęci
  • Odpowiedz