Wpis z mikrobloga

@FirstOfHisName: 13 już od dawna przereklamowana i to nie to, co kiedyś, ale pewnie się nie zawiedziesz, jeśli nie masz opinii i nie wyhajpowałeś. Mega rollo z Kebab Alibaba przy Karmelickiej (zwane również Łokciem) dalej jest pyszne, kosztuje 20 złotych, a osiągnęło rekord długości. Dotarł do nas również pierwszy lokal z berlińską modą na gemuse kebab - Karmelicka Gemüse Kebap i polecam, jest spoko.
  • Odpowiedz
@FirstOfHisName: Habibi Kebab pod makro na borku fałęckim (nie mylic z jakims janusz kebabem ktory sie tak samo nazywa w kryspinowie) . KebabPod13 beda ci polecali ci ktorzy patrza jedynie na promowane naglowki rezultatów wyszukiwania i się tym hajpują tak jak to ładnie napisał @metalfacee :) @Wiktorgg: @MateuszOM: @metalfacee: @Krs90: Jaser robi najlepszego kebsa w mieście bo nie smakuje on jak
s.....y - @FirstOfHisName: Habibi Kebab pod makro na borku fałęckim (nie mylic z jaki...

źródło: comment_16334765647Fafhq29v6HjHWajbsPzDf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@FirstOfHisName: jak dla mnie bezapelacyjnie na pierwszym miejscu Mohy na Krowodrzy. Da się najeść i nie przewrócić z przeżarcia.

Jak się chcę n----------ć to "U Buly" na Powstańców, nie wiem jak Wielicka ale spróbuję.
U Pajdy też spoko.

13-ka już dawno przereklamowana.
  • Odpowiedz