Wpis z mikrobloga

SSW 2014/2017


@Dorianek: że co? Samsung w 2017 r. zagrało naprawdę dobrą pierwszą grę, po czym w dwóch kolejnych SKT wykorzystywało ich pasywność i ich dociskali. Samsung wygrał tylko dlatego, że SKT trollowało i tracili przewagę na własne życzenie, a nie dlatego, że Samsung był taki doskonały. Podobnie z IG, nie grali doskonale, tylko grali full aggro przeplatane yolo. Wychodziło aż wpadli na potężne TL na MSI i się skończyła zabawa
@Dorianek: Sam wynik 3-2 może tak sugerować, ale imo gry nie były często close, zwykły brak szczęscia w 3 grze spowodował 3-2. A dominacja SSG w 2017 to tak nie wiem, były wporządku drużyną, tylko po prostu pozostałe drużynki ssały, Longzu okazało się shitem overhyped, SKT miało banga, który był na poziomie NA adc, który #!$%@?ł im bo5, a crown miał mete pod picka malzahara gdzie był mega słabym graczem. Dominacje
@howtowisnia: Oceniam tutaj drużyny na podstawie danego roku - więc jeśli wszystkie inne drużyny w 2017 "ssały", to znaczy że SSG dominowało. To tylko moja subiektywna ocena, wg mnie po prostu nie mieli w 2017 żadnego przeciwnika, który by ich spocił. Czy to za sprawą drabinki, czy farta to nie ma to teraz znaczenia. Zapominasz również o macro SSG w 2017, gdzie Ambition zagrał turniej życia i to oni najlepiej wykorzystywali
@Dorianek: nie wiem, nie kojarzę tej serii po tylu latach. Finał pamiętam bo kiedyś sobie obejrzałem replay i zobaczyłem wiele cech wspólnych z dzisiejszym GG, czyli dobra gra na linii, świadomość mapy i ciągłe utrzymywanie wizji, ale jednocześnie pasywność, czekanie na late game i ogrywanie teamfightów. Jak SKT grało aktywnie w early to SG wyglądało bezradnie. Skoro dziś tak grają, i w finale w 2017 roku tak grali, to mogę się
@Dorianek: Bo jeżeli oglądałeś worldsy to wiedziałeś, że Longzu było mega dużym faworytem, iBoy i Pray byli gorsi, Uzi fakt, mógłbyć lepszy, Ruler był całkiem dobry, ale nie było niesamowitej konkurencji, SKT miało huniego, który w finale grał średnio, banga, który grał TRAGICZNIE i fakera, który grał dobrze, ale podobno nie chciał banować malzahra, bo twierdził, że da rade na niego.
@bh933901: to jednak już wiesz jak grali w 2017, przed chwilą mówiłeś, że jedynie kiedyś sobie oglądałeś replay finału XD typowy wykopowy ekspert, obejrzał kilka skrótów i ma cały ogląd na drużynę
@Dorianek: nie dzieciuchu, napisałem tylko tyle, że ostatnio oglądałem replay finału, a nie że nie oglądałem tamtych worldsów. Czego nie rozumiesz? Napisałem też, że skoro w finale w 2017 roku przedstawiali ten sam poziom gry co dzisiaj, to nie #!$%@?, że w meczu na LZ grali bezbłędnie, bo cudów nie ma.