Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy zatrudnili ziomka na 3msc okres próbny, a on po tygodniu mówi, że mu się nie podoba i nie będzie przedłużał xD Kieras tak bardzo #!$%@?, a praca też tak bardzo #!$%@? xD Mamy go nie wdrażać i nie szkolić, bo i tak nie chce tu pracować, więc właściwie to nie ma nic do roboty xD Śmiecham, bo kieras płacze, a ja piję kawę za ścianą i przeglądam mirko i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką pracbazową i strażnikiem pracowego ogniska. Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z młodym są tam, a ja tu jestem i mam też skarpety góralskie zajebiście grube i nie mam koszulki i same majtki i się śmieje, w szafce mam czipsy i batony xD #pracbaza #takbylo #pasta
  • 108
  • Odpowiedz
No ale co w tym dziwnego? Jak praca #!$%@? i mu nie odpowiada to co się ma męczyć. Po to powinien być właśnie okres próbny, żeby móc rzucić w razie czego.
  • Odpowiedz
@Pierogies: zwykłe klikanie w kąkuter
@kotwherbacie: no, ale typ będzie siedział 3 miesiące i nic nie robił, bo nikt mu nic nie da, bo to z nowym więcej roboty niż samemu, a za porozumieniem stron też nie chce odejść xD nie mogą go wywalić, bo jakby miał zadania to by nie odmawiał. Więc blokuje etat przez 3 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡° )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 155
@dziecielinapala: jeśli pracodawca nie #!$%@?ł i zawarł umowę na okres probny a nie zwykła na czas określony to już w ogóle bajka. Wypowiedzenia umowy na okres próbny nie musisz nawet uzasadniać. Jeśli zachowane zostaną okresy wypowiedzenia (2 tygodnie dla umowy 3 miesięcznej) to wszystko będzie ok.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@dziecielinapala: po co się męczyć. Można już ruszać z nową rekrutacją i za 3 tygodnie mieć już nowego pracownika :) (2 tygodnie od końca tygodnia w którym gość dostanie wypowiedzenie)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@efek czemu jestes po stronie jakichs krawaciarzy, im sie nic nie stanie jak zaplaca jakiemus losowemu przegrywowi za nic nierobienie (nawet jesli to pasta)

@wizjaprzyszlosci: bo też się muszę użerać z takimi gamoniami w mojej gownopracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Wypowiedzenia umowy na okres próbny nie musisz nawet uzasadniać. Jeśli zachowane zostaną okresy wypowiedzenia (2 tygodnie dla umowy 3 miesięcznej) to wszystko będzie ok.


@efek Wypowiedzenia umowy na czas określony też nie musisz uzasadniać

@dziecielinapala jeśli nie dadzą mu wypowiedzenia i będzie tak siedzieć prawie 3 miesiące to xDD
  • Odpowiedz