Wpis z mikrobloga

nie dorabiaj do tego swojej wizji, że takie rękodzieła wymagają bycia starym i samotnym


@Kryptonim_Janusz: no a jaką #!$%@? mam mieć wizje, skoro w tym temacie robi takie rzeczy starszy człowiek?? xD
to że jest tu wykopek(pewnie młody), który maluje zołnierzyki(zajebiście zreszta), to tylko wyjątek, czy reguła?
ustal se sam. #!$%@?łeś mnie ta uwagą.

  • Odpowiedz
@berecik: Gdybyś Pana namówił na zrobienie jeszcze kilku kompletów, to spokojnie mógłby godne pieniądze do emerytury dorobić, bo zarówno w PL jak i za granicą znajdzie na to kupców gotowych zapłacić kilkukrotnie więcej niż 500,- zł.
Na prawdę kozak robota- widać fach w ręku i wyczucie estetyki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Giban: @cialomigdalowate: @kjung: @mhu000: @jakubeczek: @Hilterde: @padziu: Zapytam czy zrobiliby szachy na zamówienie, aczkolwiek kosztowało go to dużo pracy i nie wiem czy podjąłby się tego. Inna kwestia to ustalenie ceny która byłaby odzwierciedleniem ilości włożonej pracy. Na pewno kilkanaście tygodni by to robił, bo ma także inne obowiązki i nie mógłby zająć się tylko szachami. Obrazy na zamówienie na pewno robił. Ja u niego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hilterde: Tych nie sprzeda, bo będą w spadku dla najbliższych. Takie pamiątki to fajna spuścizna. Będą przypominały o utalentowanym ojcu, dziadku.
  • Odpowiedz
@berecik: Naprawdę piękne prace!
Podoba mi się pomysł z tymi kolorowymi tarczami, które trzymają piony szachowe. Świetne są takie detale :)
Widać, że Twój sąsiad włożył w to mnóstwo pracy
  • Odpowiedz