Wpis z mikrobloga

a gówno, piwniczna baba ma gorzej niż piwniczny chłop. taki przegryw chłop co najwyżej zostanie nazwany starym kawalerem, a na przegrywce skupia się cała presja społeczna
@ktoma1 rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo, dzieciate rówieśniczki, każdy napotkany k*tol ("bo to moja rola wysrać bachora"), połowa kadry pedagogicznej, którą kiedykolwiek spotkałam, bo na #!$%@? idę na taki kierunek i studia skoro mogę w tym czasie rodzinę założyć i zająć się gówniakami, randomowe stare baby na przystanku, które mówiły, że powinnam urodzić, bo to grzech, żeby takie biodra się zmarnowały
@szkielet_kota: A na czym polega twój przegryw? Co ci się dzieje? I pytanie którego nie mogę sobie odpuścić bo #!$%@?ą się na nim wszystkie kobiety. Czy się bzykałaś i czy miałaś chłopaka? Bo przegrywy nigdy nie były w związku, ani się za rękę nie trzymali, a co spytasz "przegrywki" to naglę się okazuje, że dziewictwo straciła w wieku 17 lat i ma chłopaka a w sumie to miała nawet 3
@ktoma1 nie mam znajomych (jedyna osoba, z którą mam stały kontakt to incel 30+ lat z krosna, którego poznałam na jakiejś incelawce), a ludzie ze studiów mają mnie za #!$%@?, bo połączenie autyzmu z fobią społeczną w tłocznych miejscach to #!$%@? mieszanka. poza tym wywodzę się z głębokiej wsi, na której nie miałam jak zdobyć obycia ze światem i ludźmi i z zachowania jestem awkward w #!$%@?. no i trzeba do tego