Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #zareczyny
Witam jestem z partnerką 5 lat. Bardzo się kochamy ale też dużo się kłócimy o różne rzeczy. Często tak że prawie się wyprowadzam z domu. Ostatnio dużo kłótni schodzi na temat braku zaręczyn, partnerka uważa że większość kłótni to właśnie powód braku zaręczyn. Ona by bardzo chciała, nie wie na czym stoi itp. Nie wiem co z tym zrobić, ja też bym chciał kiedyś się oświadczyć ale nie mogę pomyśleć, czuje wielką presje. Jednak próby wytłumaczenia tego nic nie dają i ona tego nie chce słuchać. Nie wiem co robić mirki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615b334da79974000aff5ab9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 31
Bardzo się kochamy


@AnonimoweMirkoWyznania: chyba jak kat i ofiara

jestem z partnerką 5 lat. Bardzo się kochamy ale też dużo się kłócimy o różne rzeczy.

Jednak próby wytłumaczenia tego nic nie dają i ona tego nie chce słuchać.


5 lat i nie umiecie ze soba rozmawiać, komunikować potrzeb i szukać porozumienia bez awantur?

Nie wiem co robić mirki


masz 2 wyjscia - tkwić w toksycznym układzie albo go zakończyć - jezeli
BliskiJabol: Musisz opie w końcu zrozumieć, że większość ludzkiej trzody chlewnej żyje w oparciu o proste cykle. Najprościej jeśli przyłożysz to do kadencji w sejmie. Cztery lata zwykle wystarczą, by babie się znudzić, bo tyle natuarlnie potrzebuje chłopa, żeby zrobił jej bachora i utrzymywał ją z kaszojadem do czasu aż znów macica zacznie się rozglądać za najpiękniejszym i najmajętniejszym w samczym stadzie. Zwykle tyle też potrzebuje, by pojąć, że męzczyzna którego
@SStoumer: ważne są gwarancje prawne takiego związku. Być ze sobą 5, 10 20 lat i nie móc nawet dowiedzieć się o stanie zdrowia drugiej osoby, bo nie jest się rodziną xD


@Nowelizacja: Facet nie ma żadnej gwarancji przez ten papierek, że żona nie zajdzie w ciążę z innymi i będzie nieświadomie wychowywać cudze dziecko lub jeszcze płacił na nie alimenty. A kobiecie jaką to gwarancję daje? Rozwód można wziąć zawsze.