Wpis z mikrobloga

Moja opinia #famemma #xayoo #xayooindustries
1. Loża szyderców w postaci xayoo i parisa jest dobrą koncepcją (Koncepcją słowo klucz)
2. Idea loży szyderców do której powinno się dążyć:
a) W pomieszczeniu jedynie paris i xayoo
b) Ich głównym celem ma być zabawianie widzów i komentowanie walki tak jakby komentowali ją wraz z ziomkami
c) Sporadycznie może pojawić się od jedna do dwóch osób w pokoju loży szyderców jeżeli ich random event sprawi frajde widzom
d) Strona techniczna ponoć była beznadziejna teraz, a więc należy zapewnić wysokiej jakości: mikrofony z klipsem, statyczną kamere na kanape, kamerę przenośną na gimbalu
3. Xayoo na cage z parisem nie był spięty i zestresowany (możecie tak uważać ponieważ cały czas wiązał buty. Marcin po prostu cały czas musi robić cos rękoma {dlatego jak nie ma absolutnie nic pod ręką to malutkimi resorakami/deskorolkami do sterowania palcami dłoni sie "bawi")
4. Jeżeli chodzi o kartę walk to powinni na niej znajdować się:
a) Konkretne świry i zadymiarze
b) Showmani
c) influenserzy
d) Osobistości internetowe
5. Najważniejsze - każdy zawodnik musi dążyć na konferencjach oraz w oktagonie do bycia zajebistym showmanem, widowiskowym, efektywnym i efektownym. (Przykładowa walka Sugar Seana który w klatce jest prawdziwym showmanem dając widowiskowe starcia swoim efektownym stylem walki z niepodrabialną manierą)
6. Profesjonalni zawodnicy także mogą być main eventem albo w karcie walk!!!!!!!!! SZOK!!!!!! Ale pod jednym warunkiem. Mają robić #!$%@? show na konferencjach i innych mediach i dać efektowną walke (Norman Pałka chyba jest czymś o co mi chodzi + fajnie zbalansowanym do tego)

tl;dr

siadatajta - Moja opinia #famemma #xayoo #xayooindustries 
1. Loża szyderców w posta...
  • 6
@siadatajta: Aha i biorąc to wszystko pod uwagę, Kasjo jest ideałem dla fame mma (showman na konferencjach, #!$%@? szpilek we wszystkich mediach o wszystkich przeciwnikowi, w wywiadach, ego #!$%@? w kosmos, zawziety, nieodpuszczający. A jego styl walki? Sami pewnie pamietacie jak zachecal znudzony przeciwnikow do dawania z siebie wiecej bo slabo im idzie) i powinien byc wraz z ferrarim twarzami federacji.
@jakos_to_bedzie_albo_i_nie: tak ale to tylko dlatego że ten z dredami jest w tej kategori (koguciej bodajże) genetycznie perfekcyjnym (wzrost, długość kończyn) i to wykorzystuje. (do tego zobacz jak walczy, on #!$%@? gardy nawet nie trzyma, to czemu nie blokował ciosów twarzą?)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siadatajta:

3. Xayoo na cage z parisem nie był spięty i zestresowany (możecie tak uważać ponieważ cały czas wiązał buty. Marcin po prostu cały czas musi robić cos rękoma {dlatego jak nie ma absolutnie nic pod ręką to malutkimi resorakami/deskorolkami do sterowania palcami dłoni sie "bawi")


Nie bierz wszystkiego co on mówi za 100% prawdę bo on też musi trzymać maskę przed dzieciakami. Był zestresowany na cage i to bardzo. Już
@siadatajta: +1 najważniejszym aspektem jest to, że kupowałem FAME MMA+lożę miało to być luźne komentowanie walk z docinkami i gośćmi w międzyczasie a nie totalne zlanie wszystkich walk i co 5 minut kolejną osobę wzywali xD Ale no tak walka w małym ekraniku albo całkiem #!$%@?, bo uwaga RAFON BIJE BOXERA