Wpis z mikrobloga

Kojarzycie może jakiś scenariusz do #warhammer z motywem maga kolegium bursztynu/przeklętego dziecka/pustelnika co umie rozmawiać ze zwierzętami? Planuję sesję RPG i mam w głowie zarys fabuły gdzie BG pomagają ojcu znaleźć dziecko ukrywające się gdzieś w lasach imperium - to dziecko zostało porwane ale uciekło porywaczom, na dodatek ma talent magiczny i potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Do wymyślenia szczegółów przydałoby mi się coś do inspiracji, może być film, serial, książka a może nawet znacie podobny scenariusz ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rpg #gryfabularne
  • 5
@krychu789: to będzie naciągane ale Wulfrik dostał dar rzucenia wyzwania każdej istocie, a dlaczego nie jakiemuś dzikowi albo niedźwiedziowi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz też wyjaśnić w tym uniwersum wszystko magią i demonami- demon może mieć wystarczającą moc by wyskrzeczeć czy wymuczeć wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krychu789: "The power of the Wind of Ghur resides most strongly in the thoughts of savage creatures and Amber Wizards can commune with animals of all kinds." Myślę że spokojnie możesz założyć że są w stanie się komunikować- może co najwyżej w ograniczonym stopniu- przekazywanie intencji, emocji, nie rozmowa sensu stricte.

"Ghur’s Magisters have embraced the savage Brown Wind of Magic, allowing them to have control over all manner of wild