Wpis z mikrobloga

@alliK781: Trzymaj się miras. Widać, że było mu dobrze u Ciebie i było to 6 wspaniałych lat. Mój poprzedni kot też zszedł bardzo szybko, przez wielotorbielowatość nerek. Przy szczepieniu wyszło, że nerki wyglądają jak winogrona. Człowiek robił co mógł by ratować ale było już za późno. Wieźliśmy już na uśpienie i zeszła mi na rękach po drodze.

Obecny sierściuch też chore nery ale dzięki temu, że był badany to szybko zdiagnozowany.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Opportunist:

@alliK781: Auć często koty chorują na nerki niestety przez ta sucha karme pewnie

@Opportunist: nie tylko przez suchą karmę. Jest bardzo dużo powodów z których często nie zdajemy sobie sprawy. Chociażby roślinność, którą mamy w domu może okazać się zabójcza dla kota. Wystarczy że kot podpija wodę z podstawki takiej rośliny.
  • Odpowiedz
@czachon: Mamy zamiar wziąć kota, ale musi być podobny do niego, chociaż w jakimś stopniu. Ten był bardzo wyjątkowy.
Cały czas o nim myślę, o jego ostatnich chwilach jak już leżał i ciężko oddychał i chce mi się płakać, ale już go nie ma od czterech godzin i nic z tym poradzę... Szczególnie jest mi bardzo smutno, bo dostaliśmy go parę dni po śmierci babci i przez to mi też ją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@alliK781: wiem co czujesz mireczku :c z czasem będzie trochę lepiej, wypłacz się () przynajmniej kitku już nie cierpi i nic go nie boli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@alliK781: trzymaj się miras, 1.5tygodnia temu pochowałem moją kotkę Momo, boli do dzisiaj. Ale trzeba się pozbierać, potem zostaną już tylko te chwile do których się będziesz uśmiechał w duchu.
Nie chowaj żalu z sobie, pogadaj z kimś bliskim o tym. Twój kotek czeka na Ciebie na końcu kociego tęczowego mostu.
  • Odpowiedz