Wpis z mikrobloga

Ależ mi brakowało takiego kina. Wkręcająca śmieszkowa fabuła, ciekawie ruszony temat AI, tona efektów i zgrabnie wszyty w to wszystko wątek romantyczny. Żadnego ordynarnego moralizatorstwa, na siłę dopisywanych wątków mniejszości seksualnych/rasowych czy chamskiego product placementu. Czyste kino dla funu, wizualny majstersztyk do oglądania z popcornem w łapie i bananem na mordzie (ʘʘ) Kto jeszcze nie widział niech śmiało odpala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #filmy #rozrywka
w.....4 - Ależ mi brakowało takiego kina. Wkręcająca śmieszkowa fabuła, ciekawie rusz...

źródło: comment_16333479711wrEr4Kj7EDM7FFA3Bjen5.jpg

Pobierz
  • 56
@obludnik-rozi: wiem, po prostu śmieszkuję bo z jednej strony wypok kreuje się na ostoję freethinkerstwa i intelektualizmu a z drugiej w najpopularniejszych tagach na mirko wiszą famemma i hotelparadise ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawa do subiektywnej oceny nikt Ci nie odbiera, po prostu zabawnie wygląda kiedy wrzucam naprawdę udany, dobrze odebrany film a pod postem same "a taki se" "e słaby" etc. xD Polska AD 2021 (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wilku1984: Przez większość seansu siedziałem i czekałem aż mi żenadometr do reszty za skalę wywali. Gdyby nie to, że poszedłem na ten film na zaproszenie i głupio byłoby robić przykrość zapraszającym, to max po 10-15 minutach bym wyszedł. Badziewie pokroju Thor Cringenarok. ¯\_(ツ)_/¯