Wpis z mikrobloga

@zapalsobiekota: Przeczytałem tylko kilka części. Gdybym miał 15 lat to prawdopodobnie już dawno bym całą serię miał za sobą, ale poznałem te tytuły o jakieś 10lat za późno. Mimo wszystko szybko poszło i raczej miło wspominam. Może kiedyś wrócę do serii i poznam trochę bardziej ten świat.
chłopie, jak ty się pytasz o jakiego hyperiona chodzi to jak nazwać twój post? Kupa śmieci?


@pol-scot: nie wszyscy musieli czytać to co akurat ty czytasz, nie jesteś żadnym wyznacznikiem, trochę pokory, ja teraz widzę że #!$%@?łem bo "hyperion" jest jeden, ale nie lubię jak się podaje tak o tytuł, chwilka szukania i mamy autora a potem może się okazać że ktoś znajdzie inną książkę niż autorowi chodziło

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/231216/hyperion

3 kliknięcia
@zapalsobiekota: ty mi mówisz o pokorze kiedy od razu nazwałeś komentarz zaśmiecaniem? Zrób ankiete to zobaczysz ilu ludzi zna tę książkę, nie mówię oczywiście o tych którzy dopiero co skończyli Naszą szkapę
równie dobrze byś mógł się dowalić, że ktoś może nie wiedzieć co to Harry Potter ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@smierdakow: Już się pohamowałem, ale masz rację pytanie było o książkę nie o serię

ty mi mówisz o pokorze kiedy od razu nazwałeś komentarz zaśmiecaniem? Zrób ankiete to zobaczysz ilu ludzi zna tę książkę, nie mówię oczywiście o tych którzy dopiero co skończyli Naszą szkapę


@pol-scot: nie
@zapalsobiekota:

Pomijając Harrego Pottera dzięki, któremu i ja wciągnąłem się w czytanie to fajnie wspominam (może nie ulubiona, ale jakoś mam sentyment) Amos Daragon - powiernik maski. Niestety wydaje mi się, że autor nie kontynuował historii. Ale potencjał był ogromny, przynajmniej z perspektywy nastolatka tak uważałem :)