Wpis z mikrobloga

Kochani, Rafał Brzózka. Kiedyś sprzedał swoją firmę zatrudniającą pracowników do firmy słup która ich pozwalniala bez poszanowania praw człowieka a on sam tym sposobem pozbył się odpowiedzialności. Teraz okrada całe społeczeństwo oszukując na podatkach.

Już sami sobie napiszcie o nim epitety. Każde libkowe bronienie złodzieja i oszusta w komentarzach będzie usuwane.

#antykapitalizm #bekazlibka
J.....D - Kochani, Rafał Brzózka. Kiedyś sprzedał swoją firmę zatrudniającą pracownik...

źródło: comment_16333361056LhkRWkPcUDzK04IzERFqt.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JAI2L9LAD: okradają to nas wszystkich spółki skarbu państwa.
Polityczne zarządy z nadania dla wiernych piesków opłacane za nasze pieniądze.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD:

Od kilkunastu lat część społeczeństwa nazywa to kreatywną księgowością a ja nazywam oszustwem i życzę mu więzienia i to najlepiej dożywocia. No ale żyjemy w kapitalizmie to mu się jeszcze po pleckach poklepie.


to ja mam bardzo podobnie z aborcją, garstka dzbanów mówi że to "zabieg", ja nazywam to otwarcie morderstwem i proponuje kare śmierci dla lekarzy ją wykonujących.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: za akcję z

sprzedał swoją firmę zatrudniającą pracowników do firmy słup która ich pozwalniala bez poszanowania praw człowieka a on sam tym sposobem pozbył się odpowiedzialności.


powinien siedzieć, to prawie podchodzi pod handel ludźmi.
  • Odpowiedz
@koniarek smutne w #!$%@?, mojej matce też zamknęli szkole i siedzielismy w biedzie dobrych parę lat zanim znalazła nową robotę, ale wg ciebie państwo wciąż powinno utrzymywać szkole do której chodzi w sumie 10 dzieci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JAI2L9LAD: bardziej mnie niepokoją inne rzeczy, bo InPost nie ma własnych magazynów. Wszystkie są budowane na zasadzie franczyzy i ich właściciele mogą się pewnego razu obudzić z ręką w nocniku, gdyby kolejny raz postanowił zamknąć jedną spółkę i działać pod egidą drugiej...
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD Rafał Brzózka wypłacił potem te pieniądze tym ludziom. Firma była na skraju bankructwa. Mógł zachować się fajnie i udupic cała firmę i wszystkich ludzi albo uratować firmę a krzywdę wynagrodzić
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: dodam jeszcze że współczuję każdemu zatrudnionemu bo spore oszczędności w domu robię kupując rzeczy na fakturę i odliczając sobie VAT. Do tego paliwo 100% na fakturę, nowe auto w koszta.
  • Odpowiedz