Wpis z mikrobloga

Ta postać "jego osoby" składa mi się w coraz bardziej chory obraz. Nie zdziwiłabym się, gdyby przez to, że wierzy w przepowiednie wróżek nie mógł przyznać, że się pomyli bo by mu się świat zawalił - przecież na początku zastanawiał się czy Natka jest blond xDDDD jak to usłyszałam w odcinku dawno temu (też odnośnie tych przepowiedni), przed tym jak zostały wstawione fragmenty z live gdzie on opowiada o tych nagraniach wróżb
psychopata dobrze jest widziany przez otoczenie i potrafi sprawnie grać tym jak go widzą, wzbudza sympatię. Tutaj nawet nie ma żadnych pozorów xD to po prostu owoc kołczowo-wróżbiarskich bzdur, patologicznie rozumianego honoru, "empatii" i kreowanie się na "wartosciowego", "z zasadami" - non stop gadanie o tym.
@eloq: To ja już nie wiem, Wiki przespała się z Łukaszem ale tego nie pokazali ocb? Bo jest afera i wszyscy się burzą ale prawda jest inna, więc mamy przestać się burzyć ( _) Mam wrażenie, jakby to Klauno mną manipulowała to już too much
@Decode: no co ty, nawet ciut go lubiłam, śmieszył mnie z ta fobią dbania o swoje ,,loczki'',póżniej zaczął mi być obojętny bo nudził, ale ostatnio odkąd odszedł Dario to mu chyba total odbił pęd na ,,władzę'', no guru, zaczął wyjątkowo perfidne rozgrywki włącznie z wrednym obgadywaniem i knuciem, trudno takie osoby lubić