Wpis z mikrobloga

Ta postać "jego osoby" składa mi się w coraz bardziej chory obraz. Nie zdziwiłabym się, gdyby przez to, że wierzy w przepowiednie wróżek nie mógł przyznać, że się pomyli bo by mu się świat zawalił - przecież na początku zastanawiał się czy Natka jest blond xDDDD jak to usłyszałam w odcinku dawno temu (też odnośnie tych przepowiedni), przed tym jak zostały wstawione fragmenty z live gdzie on opowiada o tych nagraniach wróżb
  • Odpowiedz
@eloq: ci ludzie to sa socjopaci albo nawet psyochopaci, innego wytlumaczenia na te ich bzdury nie widze. Zero jakiejkolwiek skruchy. Dla swietego spokoju by mogli przeprosic ale nie bo po co. Wyjdziesz na mieczaka Przemek? O cholere tym ludziom chodzi?
  • Odpowiedz
psychopata dobrze jest widziany przez otoczenie i potrafi sprawnie grać tym jak go widzą, wzbudza sympatię. Tutaj nawet nie ma żadnych pozorów xD to po prostu owoc kołczowo-wróżbiarskich bzdur, patologicznie rozumianego honoru, "empatii" i kreowanie się na "wartosciowego", "z zasadami" - non stop gadanie o tym.
  • Odpowiedz
@eloq: jego się ogólnie słuchać nie da, ciągle ja ja ja, jak ktoś opowiada mu o sobie to zamiast dać skończyć to on zawsze, a ja jestem taki i owaki, no litosci...
  • Odpowiedz
@eloq

Wiki #!$%@? jak szpadel tańczy z Uszatym: potężna krzywda na serduchu
Miłosz prawie dwa tygodnie #!$%@? szajs za jej plecami, jednocześnie całując ją i zapewniając o zaufaniu:
  • Odpowiedz
@eloq: To ja już nie wiem, Wiki przespała się z Łukaszem ale tego nie pokazali ocb? Bo jest afera i wszyscy się burzą ale prawda jest inna, więc mamy przestać się burzyć ( _) Mam wrażenie, jakby to Klauno mną manipulowała to już too much
  • Odpowiedz
@eloq: tylko winny się tak tłumaczy, ja łoniakowi zadałam pytanie w stories jak on może spojrzeć w lustro po takim traktowaniu wiki to zaczął mi na priv wysyłać wypracowania i wiadomości głosowe tłumaczące się XD
  • Odpowiedz
@Decode: no co ty, nawet ciut go lubiłam, śmieszył mnie z ta fobią dbania o swoje ,,loczki'',póżniej zaczął mi być obojętny bo nudził, ale ostatnio odkąd odszedł Dario to mu chyba total odbił pęd na ,,władzę'', no guru, zaczął wyjątkowo perfidne rozgrywki włącznie z wrednym obgadywaniem i knuciem, trudno takie osoby lubić
  • Odpowiedz