Wpis z mikrobloga

Domek z kart podklejony gównem ku uciesze cebulaków, które dały dupy karakanowi za 5 stówek już trzeszczy w posadach. Zobaczymy jak to będzie wyglądało przy nadchodzącej recesji i katastrofie demograficznej gdzie jeden janusz będzie musiał utrzymywać 2 dziadygów. Cywilizowane europejskie kraje jak Niemcy, Szwecja czy Czechy robiły nadwyżkę póki była okazja, tutaj weseli kupcy upomną się o swoje długi. Wtedy te 5 stówek starczy wam na kajzerkę, pasztet i listek gumy orbit ale wtedy karakan będzie się śmiał z trumny na wawelu i zostanie wam jedynie kwik jak to za Piłsudskiego/Gierka/Kaczyńskiego było dobrze. Signum Temporis. Można zmienić gumowce na trepy czy airmaxy, ale każde pokolenie polactwa będzie tak samo głupie i zawsze przesra swoje szanse jak otumaniony denaturatem menel. Na razie Polska wiruje w muszli, a większości wydaje się, że to tylko karuzela, ale to tylko kolejny cykl spuszczania dumnego, polskiego narodu w szambo historii.

Czy tym razem znowu uda się wypłynąć na wierzch?
Pobierz szyderczy_szczur - Domek z kart podklejony gównem ku uciesze cebulaków, które dały du...
źródło: comment_1633313569ioYLwvQ2Ty2dtf2T0slzu3.jpg
  • 10
uwierz, tam w parlamencie sa tacy sami ludzie jak my


@neoklasyk: dopóki nie oglądałem obrad sejmu nie wiedziałem, że istnieją aż tak głupi ludzie. Oni mają na wszystko #!$%@?, byle forsować swoje pomysły na których sami zarobią. A Polak to dla niech śmieć i robak. Bez względu czy to PiS, PO czy ktokolwiek z tego motłochu.
@BQP: Być może, źle się wyraziłem, tam jest 96% ludzi takich zwyczajnych pazernych idiotów jakich mijasz na ulicy którzy jak tylko dorwali się do władzy to zapomnieli o ideałach jakie chcieli reprezentować.
@szyderczy_szczur: kiedyś były jedne trepy i jedne gumowce, robili to porządnie, wytrzymywało kolejne pokolenia jak dzisiejszy mem z kuchenką wrozamet. A teraz wszystkiego wszędzie pełno, masz pozorny wybór. A i tak robią to chińczycy i hindusi za grosze, a my się cieszymy że za dwie dniówki można kupić nowe buty i być bardziej szałowym od kogoś innego. Kupuj rzeczy których nie lubisz żeby spodobać się ludziom których nawet nie lubisz. I