Wpis z mikrobloga

Też macie czasami wrażenie, że nie pasujecie do tego świata? Że urodziliście się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie? Że mielibyście dużo większą motywację do działania i chęć do życia, gdyby świat funkcjonował zupełnie inaczej? Że większość społeczeństwa to rynsztok, od którego chcielibyście się odciąć na dobre? Że standardowy schemat życia w obecnym świecie po prostu... nie jest dla was?
#gehenna #rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia
  • 55
  • Odpowiedz
@Pudzilla4545: @Orcobal: Ja dosyć często dochodzę do wniosku, że obecny "nowoczesny" świat bazuje na tak patologicznych schematach i kreuje tak obrzydliwe społeczeństwa ( z pewnymi, marginalnymi wyjątkami ), że chciałbym po prostu rzucić wszystko i wszystkich odcinając się od tego świata na dobre.
  • Odpowiedz
@FailureMaster: To widzę ze myślimy podobnie...
To jest jeden z powodów dla których nie czuje się człowiekiem..
A drugi to dlatego ze nie jest mi dane zaznać to co normalnym ludziom przychodzi bez problemu czyli czułość, wsparcie i inne tym podobne...
  • Odpowiedz
@FailureMaster: Wydaję mi się, że większość ludzi na świecie tak ma. Znaczy czują się jakby to napisać... Oszukani, chyba najlepsze słowo aby to opisač. W trakcie dzieciństwa i przedewszystkim ze względu na nie omijają nas te patologiczne rzeczy i uczeni jesteśmy, że świat jest taki piękny ,dlatego gdy dochodzimy do czasu kiedy zaczynamy łapać o co chodzi w tym świecie no jest ciężko, bo okazuję się to wszystko było kłamstwem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FailureMaster: niby nic mi nie powinno w życiu brakować, niby dla ludzi z #przegryw to byłbym normikiem albo i nawet chadem, ale nie zmienia to faktu jak bardzo mam dosyć świata i jak bardzo nienawidzę tego jak wygląda. z każdym kolejnym dniem mam dosyć tego jak sztuczny i zakłamany jest, jak wszystkie głębsze uczucia przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. nie wiem wszystko to wydaje się bez sensu i zmierza
  • Odpowiedz
@FailureMaster: społeczeństwo jak społeczeństwo, cały świat się totalnie #!$%@?ł.
Pamietam jeszcze lata 80 i nie było wtedy szeregu chorób takich jak hiv, borelioza i bąblowica.
Pocałujesz dziewczynę - hiv.
wejdziesz na trawę - borelioza.
Pogłaskasz psa - bąblowica.
Ten świat jest piekłem w porównaniu z tym, co było jeszcze 30 lat temu.
  • Odpowiedz
@FailureMaster: społeczeństwo jak społeczeństwo, cały świat się totalnie #!$%@?ł.

Pamietam jeszcze lata 80 i nie było wtedy szeregu chorób takich jak hiv, borelioza i bąblowica.
Pocałujesz dziewczynę - hiv.
wejdziesz na trawę - borelioza.
Pogłaskasz psa - bąblowica.
Ten świat jest piekłem w porównaniu z tym, co było jeszcze 30
  • Odpowiedz
@sqlserver: hiv nie przenosi się przez pocałunek. Prawdę mówiąc nawet przez seks jest to niemal niemożliwe. Teraz jest znacznie mniej chorób a te które zostały są coraz mniej śmiertelne. Nie musisz się bać wścieklizny, polio, odry, różyczki, ospy... Nawet najtańsze prostytutki stojące przy drodze nie mają raczej kiły czy rzeżączki którymi wcześniej mogłeś się zarazic od swojej dziewczyny która miała jednego chłopaka wcześniej. Jeszcze w latach 90-00 w niemal każdej
  • Odpowiedz
@FailureMaster: Niestety, z wiekiem również przyszło mi takie myślenie, obrzydza mnie to co się dzieje obecnie na świecie i jak głupi są w większości ludzie, jak niesprawiedliwy jest świat i jak bardzo szarzy ludzie są w dupie.
  • Odpowiedz