Wpis z mikrobloga

Zachowanie Wiktorii to masakra. Kurła ludzie ją jadą od początku, knują przeciwko niej, a ona ich przeprasza xD. Miłosz sam jej mówi, że to on ulozył plan wywalenia jej z hotelu, ona mu wybacza idą sie napić i co robi Miłosz? Ucina pogawędkę z Lochą i olewa Wiki, po czym ta się z nim całuję w nocy xDD. Aha i jeszcze sie tuli z całą tą bandą xDDD. Weź Ty dziewczyno chociaż odrobinę szacunku nabierz do siebie, bo aż przykro się na to patrzy. Natka jej dobrze powiedziała, chamsko ale trafnie pytając czy jest masochistką.
#hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
@bolekndm: tylko patrz na to, że ona nie zna skali problemu, teraz myśli sobie, że Miłosz namieszał. gdyby wiedziała jak było naprawdę to nie chciałaby tam zostawać, nie tuliłaby się do Klauno... itd
  • Odpowiedz
@bolekndm: osoby które już kiedyś były skrzywdzone i nadużyte m.in psychicznie włączając u siebie schematy obwiniania siebie, że są niewystarczające dla innych. Nie wiem czy u Wiktorii tak jest,ale myślę, że mogło tak być
  • Odpowiedz
@alexzem: No wlasnie nie do końca. Przecież pytala na wyroczni czy Klauno ją obgaduje jeszcze przed całą akcją. Wczesniej też były chsmskie pandory, czy unikanie jej przez resztę dziewczyn. To się dzieje odkąd weszła, więc nie trzeba tutaj mocno intelektu wysilać, że jest odrzuconym przez grupę i nikomu nie mozna ufać.
  • Odpowiedz
@bolekndm: Wiki ma sumienie i nadal ma wyrzuty sumienia za taniec z Łukaszem a oni to wykorzystują ona już myśli, że zachowała się jak ostatnia pokraka, kaja się przed nimi a z tak spraną głową to ona teraz coraz bardziej przywiązuje się do Miłosza (oprawcy) to jest najbardziej smutne bo ona teraz pragnie z JEGO strony skruchy, wyjaśnienia, że to jakaś pomyłka, nieporozumienie, że się zagubił (gra jej na empatii),
  • Odpowiedz
@LlalalaAnia: Szuka winy w sobie dokładnie
Co jest ze mną nie tak?
Jak im zadośćuczynić
Będę dobra ratując poczucie własnej wartości i im wybaczę
Może się ułoży
Może będzie lepiej i
  • Odpowiedz
@bolekndm: Ale jak jesteś skazany na tę grupę to albo odpadniesz bo będziesz izolował się jak Gio a w sumie nie po to przyjechałeś aby zaraz wracać (masz ambicje) albo będziesz udawał, że czarne jest białe bo człowiek bez grupy nie przeżyje jesteśmy stadni
Pamiętasz Robinsona Crusoe jak gadał do piłki? XD No.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@bolekndm: Dla mnie największą paranoją jest to że gość się z nią całuje, miętoli i przytula a potem mówi jej prosto w twarz że on nie wie co zrobi na rajskim. Czyli ona wie że jest opcja że zwyczajnie ją #!$%@? ,,bo ziomki" a i tak dalej o niego zabiega O.o Jeśli w grę weszły uczucia to powinna mu taką lepe przysadzić żeby się gość usmarkał od razu. Mam szczerą
  • Odpowiedz
@elfikWzbozu: Pełna zgoda, ja nie potrsfię tegp zrozumieć. Mi sie wydaje, że takie zachowania to jest jakiegos rodzaju zaburzenie, bo dla mnie to jest już patologiczna forma poszukiwania akceptacji i powinna to przepracować na terapii.
  • Odpowiedz
@bolekndm wiesz ona cierpiała na tą anoreksję, czyli ona ma duże problemy z akceptacją, przede wszystkim siebie.. I to jest dopiero #!$%@?, odrzucanie ludzi którzy mają/ mieli takie problemy psychiczne...Przecież ona ma tendencję do załamań psychicznych po braku akceptacji.
  • Odpowiedz
@Opportunist: No ale właśnie też jest kwestia, że przeciwko niej nie jest cały hotel tylko banda ch.... czyli Klauno, Łoniak, Nana i Natka. Reszta ma do niej neutralny albo pozytywny stosunek. No jest jeszcze chorągiewka Miłosz ale on sam nie wie czego chce. Tak czy siak gdyby zaczęła ich atakować, a nie brac wszystko na klatę to duża szansa, że kilka osób by ją wsparło jak np. Mateusz, ktory ją
  • Odpowiedz
@mykawz300: Jasne, widzi i słyszy mniej niż my. Ale Wiki nie widzi i nie słyszy kompletnie nic i to jest jej problem. Jest bardzo naiwna, łatwowierna i nie potrafi czytać innych ludzi nawet na podstawowym poziomie.
Wchodząc do takiego programu musisz choć w jakimś stopniu umieć czytać ludzkie twarze, ich emocje i zachowania. Choćby na Pandorze, gdzie siedzą niemal naprzeciwko siebie, średnio rozgarnięta osoba zauważyłaby miny innych gdy odpowiadasz. Przy
  • Odpowiedz