Wpis z mikrobloga

@Dusky: produkcja wymaga, zeby caly czas byly o------e, wiec musza siedziec godzinami w tej garderobie. Ja to w sumie dzisiaj zrozumialem xd Ola nie mogla mowic doslownie.
  • Odpowiedz
  • 0
@rerwen No to niech się pomalują i ubiorą, a później zrobią śniadanie. Jak do programu weszła Alex i Aleksandra, to wstały wcześniej i zrobiły śniadanie swoim facetom. Generalnie można to robić na zmianę...
  • Odpowiedz
@Dusky: ten program to oprocz wakacji troche praca dla nich i laski przez to malowanie co chwile maja tej roboty duzo wiecej, bo w ile minut sie ogarnie srednio facet? Max kwadrans? W zwiazku z powyzszym ustalili sobie, ze faceci robia sniadanie, zeby dziewczyny nie marnowaly jeszcze wiecej czasu z kazdego dnia.

Jak patrzysz na to jak na big brothera, gdzie nie ma rezysera, a uczestnicy robia co chca to
  • Odpowiedz
  • 0
@rerwen Wytłumacz mi proszę, w którym momencie jest to dla nich praca? I mówisz o marnowaniu czasu, w przypadku programu, w którym ludzie tylko leżą całe dnie. Jakby zjedli śniadanie 20 minut później, to jakoś by to wpłynęło na program?
Nie oglądałam BB, nie mam odniesienia.
Nie wiem co można robić przez godzinę po umyciu i ubraniu, żeby przygotować się "na plan", bo mi zrobienie pełnego makijażu zajmuje ok. 10 minut.
  • Odpowiedz