Wpis z mikrobloga

@Trolololo2021: ja rozumiem ze bobolakom siedzacym na zasilkach,pochodzacych z patologicznych rodzin imponuje 700zl dniowki ale my antybobolaki ludzie sukcesu takie kwoty widzimy na codzien. Ale celujcie chociaz w to,moze i wy bedziecie sie wozic prawie nowymi 20letnimi mocztawiami
@Trolololo2021: I dziwnym trafem wszyscy donejterzy, którzy zdecydowali się wesprzeć Jarka jakąś większą sumą robią ten sam błąd w pisowni, zależnie od dnia albo dając spację przed i po znaku interpunkcyjnym, albo nie używają spacji wcale ¯\_(ツ)_/¯
@Trolololo2021: Choćby miał i po 2000zł za transmisję, to nie jest to zajęcie na całe życie - nic z tego nie odłoży, nie będzie miał emerytury, niczego. To krótkowzroczne działanie bez zwracania uwagi na konsekwencje w przyszłości.

@ProfesorBombas: Do tego ostatnio systemowo przypadkiem Gustaw Gustaw miał wysłanego donejta testowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ProfesorBombas przestancie juz z tymi spacjami kropkami i innymi duperelami wy nikogo nie wywachaliscie i nie wywachacie mnie tez szukali hoho nawet podpowiadalem im i huy osiagneli nic to nie dalo dopiero jak dodalem avatar do swojego profilu pare dni temu to wtedy szerloki holmsy z wykopu skumali. Takze nie chrzan mi tu ze potraficie kogos zidentyfikowac po stylu pisania