Wpis z mikrobloga

Dziś w ramach Śląskiej Wykopowej Grupy Urbexowej odwiedziliśmy takie miejsce, że w sumie nie wiem, co napisać (ʘʘ)

Część z was pewnie widziała ostatni filmik Sietry z opuszczonej stadniny koni. No i to właśnie ona. Byłam już w kilku dobrze zachowanych miejscach, ale kurcze, tam było wszystko, jakby zamknięto ośrodek na chwilę i miano go jutro otworzyć. Mogłabym wrzucić drugie tyle zdjęć, żeby to wszystko pokazać.

Dlaczego stadnina już nie działa? Z komentarzy na FB i YT wynika, że albo właściciele są w porządku ludźmi i mieli problemy finansowe, albo właściciel siedzi w więzieniu. Ktoś napisał, że wszyscy właściciele bankrutowali, bo miejsce jest przeklęte przez kobietę, której zburzono dom, żeby postawić ośrodek.


Poprzednie wyprawy.

#urbex #urbanexploration #opuszczone #opuszczonemiejsca
choochoomotherfucker - Dziś w ramach Śląskiej Wykopowej Grupy Urbexowej odwiedziliśmy...

źródło: comment_1633280653nKyXHwOkNWk5LYMaXDuXQz.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@czarny_i_zly: Wczoraj był tam gość, który próbuje uruchamiać urządzenia w opuszczonych miejscach, z tymi maszynami też kombinował, więc niedługo się okaże.

@psyduqq: To było bardziej pomieszczenie socjalne, ale i tak dosyć nietypowy wystrój xD

@lukaszmarynczak: Spokojnie, na początku każdy chodzi po ruinach, dobre miejscówki przychodzą z czasem, może kiedyś Ci się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@starsi_panowie: @wykolejony:
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker ehh zawsze jak patrze na takie miejsca to mnie boli, ze są to nowoczesne przestrzenie ze sprzetem. Wystarczy, ze nie bedzie tam grzane a budynek skrupulatnie bedzie popadal w ruine. Do tego dojda sebixy, ktore tylko potrafia zniszczyc. Dupa mi peka bo sam mam stary dom, w ktory musze wlozyc w ciul kasy, zeby przywrocic jego swietnosc, a tu taka perelka bedzie popadac w ruine. Swiat jest popieprzony
  • Odpowiedz