Wpis z mikrobloga

Pisowska propaganda połapała się, że zdjęcia dzieci z Michałowa poszły w Polskę, a co prawda Polacy często mówią nieświadomie językiem nazizmu (jak pan Jourdain prozą), ale na wywożenie dwulatków do lasu nie są gotowi. Zatem testują nowy spin:

Fotografka tym dzieciom dała jedzenie! Jak zwierzętom w ZOO! Rozumiecie, zupełnie jak zwierzętom! Przez kordon podała! Jak zwierzętom! Dzieciom! (Dorosłym Straż Graniczna nie pozwalała podejść - czy komuś jeszcze przekazywanie jedzenia przez małe dzieci rodzicom wobec uzbrojonych ludzi uniemożliwiających pomoc kojarzy się tak jak mi?).

I jeszcze jakiś nieznany mi troll mnie tam woła: https://www.wykop.pl/link/6300203/comment/

Rozumiecie, nie to jest złe, że dzieci są wywożone do podlaskiego lasu (gdzie nie, nie mają jedzenia, picia, ani schronienia, uprzejmie informuję debili, do których to nie dochodzi), ale to, że dostały jedzenie. Macie się w związku z tym tymi dziećmi nie przejmować. (Fotografka z Wyborczej żałuje, że dała się okłamać Straży Granicznej, że nie zostaną wywiezieni, i nie kupiła więcej i czegoś innego niż słodyczy).

#migranci #bialorus #michalowo #bekazpisu #bekazprawakow
  • 39
  • Odpowiedz
@Pabick: Poprawiłem. Podałem przykłady przeczace Twoim tezom - o tym, że nie można od nich przyjmowac wniosków - SG twierdzi, ze przyjmuje od chetnych.
Poprawiłem tezę o ''pierwszym bezpiecznym kraju''.
Ty twierdzisz, że jest taki przepis. Ja twierdzę, że nie ma.
Ty możesz udowdnic swoja racje wrzucając tresci tych przepisów. Ja nie musze nic robić, bo jak mam pokazać coś co nie istnieje?
  • Odpowiedz
@szurszur: Właśnie szukam, znalazłem tylko, że uchodźców nie można wydalać do kraju w którym grozi niebezpieczeństwo. Czyli jak najbardziej SG ma prawo cofać tych ludzi skąd przyszli, czyli na teren Białorusi bo nic im tam nie grozi.
  • Odpowiedz
@Pabick: Raz, że to nie potwierdza tego co wczesniej pisałes, więc zmeiniasz temat - dwa jak to nie grozi skoro SG rozsyła przy granicy sms o tym, że białoruskie śłużby podaja dzieciom silne psychotropy co moze zagrażac ich zyciu.
No i jeszcze Polska twierdzi, ze w Białorusi łamane sa prawa człowieka.
tyle czekam na to o ''pierwszym bezpiecznym kraju'' nie interesuja mnie watki poboczne.
  • Odpowiedz
@szurszur: Polskie twierdzi, a KO/PO i lewica też twierdzi że PiS łamie w Polsce prawa człowieka i co z tego ¯\_(ツ)_/¯
Ale czyja to wina że ci ludzie sami pchają się na granice zamiast wnioskować o azyl na punkcie granicznym lub na Białorusi?
  • Odpowiedz
mogli złożyć wniosek o ochronę w PL ale tego nie zrobili. Oni nie chcieli do PL, uznali, że wolą ten mityczny las. To jest ich wybór.


@Nie-mam: tak było, byłem tym wnioskiem, którego nie złożyli.
  • Odpowiedz
@Kskskkdkdkk: @szurszur:
1. Ci ludzie nie chcą azylu w Polsce
2. Jak chcesz im pomóc, skoro oni od Polski nie chcą pomocy a tylko dostać się do Niemiec i jedyna pomoc jaka by oczekiwali to transport pod zachodnia granicę?
  • Odpowiedz
@Pabick: Nie są dopuszczeni do punktów granicznych. Jak dojda to nie bedzie przyjecia wniosków jak nie było przez lata nawet gdy niektórzy imigranci pojawiali sie na przejsciu po kilkadziesiat razy. Tą sama zgrywke stosują Litiwni oni nawet wydawali komunikaty, że nie wpuszczaja nielegalnie, ale na punkcie granicznym można składąc wnioski. Ba nawet w ambasadzie w Mińsku też niby można. tyle, że do punktu granicznego dojscia nie ma, a w ambasadzie
  • Odpowiedz
Ci ludzie nie chcą azylu w Polsce

2. Jak chcesz im pomóc, skoro oni od Polski nie chcą pomocy a tylko dostać się do Niemiec i jedyna pomoc jaka by oczekiwali to transport pod zachodnia granicę?


@Pabick: Niektórzy chca i skłądaja wnioski.
  • Odpowiedz
Fotografka tym dzieciom dała jedzenie! Jak zwierzętom w ZOO! Rozumiecie, zupełnie jak zwierzętom! Przez kordon podała! Jak zwierzętom! Dzieciom! (Dorosłym Straż Graniczna nie pozwalała podejść - czy komuś jeszcze przekazywanie jedzenia przez małe dzieci rodzicom wobec uzbrojonych ludzi uniemożliwiających pomoc kojarzy się tak jak mi?).

I jeszcze jakiś nieznany mi troll mnie tam woła: https://www.wykop.pl/link/6300203/comment/

Rozumiecie, nie to jest złe, że dzieci są wywożone do podlaskiego lasu (gdzie nie, nie mają jedzenia,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Andreth: jak zawsze nic nie kumasz. SG powinna pognać rzucających w pizxxx znajdują się na terenie strażnicy SG za nich odpowiada także za wyżywienie. Co by było gdyby czekoladki były zatrute ....
  • Odpowiedz
@Pabick:

Artykuł 33 punkt 2:
Dział: Uchodźcy przebywający nielegalnie w państwie przyjęcia

Umawiające się Państwa nie będą nakładały na poruszanie się takich uchodźców
  • Odpowiedz
@Andreth: nie wiem czy można brać na poważnie słowa dorosłej kobiety która drze się na służby i wije się na chodniku. Ciekawy jestem jak ktoś tak z boku na wasze działania patrzy - co on wtedy myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andreth Daj se już siana. Codziennie próbujesz przekonać do swoich racji ale się nie udaje i się nie uda bo ludzie mają szerszy pogląd na sprawę niż manipulowanie za pomocą dzieci. Jak ci ktoś szczeniaka pieska w pudełku podrzuci pod dzwi to też go adoptujesz za każdym razem? Po jakimś czasie cała okolica ci je będzie podrzucać bo będą wiedzieli że ulegniesz.
  • Odpowiedz
@Andreth: oho. Jeden z naczelnych lewaków wypoku kąsa dalej. To zapytam tu. Jakie są wojny w turcji czy iraku. że biednie tam jest to wiem? Jakim trzeba być człowiekiem żeby z iraku sprowadzać ludzi i wykopywać ich do lasu? Ilu ludzi ma zginąć w lasach zanim jakiś lewak się skapnie ze nikt nie zginie jak nie będzie szlaku? Dlaczego imigiranci nie chcą masowo w Polsce składać wniosków azyl? tu odpowiem
  • Odpowiedz