Wpis z mikrobloga

Właśnie minęły równo dwa miesiące od odkrycia przeze mnie poroża i jeśli chodzi o zmianę nastawienia do życia i progres w myśleniu o sobie to cały ból wyszedł jednak na dobre. Pozbyłem się największego mentalnego obiążenia i myślę już tylko w kategorii dzisiaj i najbliższej przyszłości. Jedyne czego żałuję to fakt że nie rozstałem się z nią przed tym jak zdążyła to zrobić, bo całego tego bólu można było uniknąć. Dzisiaj już przeprowadziłem się do nowego miejsca, gdzie otaczają mnie świetni ludzie jak było w czasach przed związkiem, zacząłem szanować siebie, uwierzyłem że jestem kimś wartościowym i codziennie mam energię żeby zmienić coś w swoim życiu i dążyć do osiągnięcia celów jakie sobie obiorę. Pamiętajcie żeby nigdy nie dusić się w związkach które są dla was obciążeniem i nigdy nie pozwalać się traktować jak śmiecia. Jak przeglądacie ten tag, bo jesteście nieszczęśliwi i zstanawiacie się nad zerwaniem, ale martwicie się o waszego partnera/partnerkę, to najprawdopodobniej on/a i tak się o was nie martwi i powinniście to zrobić. #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 9
@idk_nvm: Drobne, zacząłem ćwiczyć, wstawać codziennie o 6 rano, postarałem się o staż który wcześniej olewałem, przestałem jeść kompulsywnie na poprawę humoru, cieszę się że mam po co rano wstawać generalnie, wiem że to może być tylko iluzoryczne i chwilowe ale póki co trwa więc się tym cieszę, bo może dzięki temu będzie trwało dłużej xD.
zacząłem ćwiczyć, wstawać codziennie o 6 rano, postarałem się o staż który wcześniej olewałem, przestałem jeść kompulsywnie na poprawę humoru, cieszę się że mam po co rano wstawać generalnie


@Arabelek: co najmniej jakbyś wygrał z nowotworem ( ͡° ͜ʖ ͡°)