Wpis z mikrobloga

@spunky: @vonsaty: Auto to tylko narzędzie, a w moim przypadku kamieniarsko-grabarskie więc i tak jest poobijane oraz porysowane w cholerę. Zresztą to nie jest jakaś twarda szczotka tylko z długim włosiem więc raczej nic nie porysuje. Chyba ¯\_(ツ)_/¯

@oslet: Ja tam się nie przypierdzielam, że myje gąbką bo niby czemu miałbym. Zdziwiło mnie, że nie ma myjni ze szczotką w okolicy. Dodatkowo teraz jeszcze ludzie jadą
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: i dobrze robi. Mycie bez gąbki czy szczotki to kompletny bezsens. Jak nie przejedziesz czymś co zetrze brud to lanie wody nawet za 100 chuuja daje. Po wyschnięciu dalej jest auto ujebbane tak jak było.
  • Odpowiedz
  • 2
@login-jest-zajety @SargonofAkkad @Nooser zaraz zaraz, to Waszym zdaniem jak wykupie sobie 20 min i cały czas myje lancą, wszystkimi dostępnymi programami przez 20 min to też jestem Januszem, tak? XD bo choć płacę za każdą minutę, to powinienem myć 7 min a nie 20 min, bo Was dupa piecze, tak? XD
  • Odpowiedz
zaraz zaraz, to Waszym zdaniem jak wykupie sobie 20 min i cały czas myje lancą, wszystkimi dostępnymi programami przez 20 min to też jestem Januszem, tak? XD bo choć płacę za każdą minutę, to powinienem myć 7 min a nie 20 min, bo Was dupa piecze, tak? XD


@oslet: Nigdzie nie napisałem o januszerce. Nie, lancą myj i pół godziny jeśli płacisz za to że zajmujesz to miejsce. Nie rozróżniasz
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: debilom nie przetlumaczysz, przyjedzie taki idiota cebulak i szoruje swojego lumpa pol godziny, a potem jeszcze na stanowisku wyciera
Jak chce sobie wypucowac auto to niech odda auto na myjnie reczna albo detailingowa
Ale nie, bo tam trza zaplacic 50-200 zl, a tu taki cep wrzuci zlotoweczke, bedzie #!$%@? ludzi przez godzine, potem wrzuci 5 zl i wielce dumny ze umyl i zrobil kolejke na pol parkingu pod marketem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@outkay: to samo. #!$%@? aby się wyrobić, licznik bije, cos chcesz wolniej zrobić i dokładniej to dorzucasz szekle jak do tv w szpitalu. Na koniec wychodzi niewiele taniej niż usiąść sobie spokojnie w poczekalni myjni ręcznej, wypić kawę a w tym czasie pracownicy zrobią to za ciebie.
  • Odpowiedz