Wpis z mikrobloga

@PoIand: fajne zmanipulowane obrazki, też mogę taki zrobić tylko że z uchwał które konfederacja ramię w ramię z pisem popierała;


https://www.wykop.pl/wpis/60796119/#comment-215730253

Za każdym jeb... razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) może ktoś w końcu z neuropków zrobić taki obrazek?

#bekazlewactwa #bekazpisu #konfederacja #neuropa #polityka
Pobierz
źródło: comment_163318149522UwZ24IobmZoD9UtbNYYS.jpg
  • 44
@PoIand: Słuchaj prawaku, konfederacja popierała pis w sprawie aborcji i zakazała możliwości przerywania ciąży wespół z pisem. Ponadto głosowali za aborcją i stanęli ramię w ramię z pisem w kwestii aborcji. Już nie wspominam że uważają że aborcja powinna być zakazana w czym są zgodni z pisem, nie tylko w sprawie aborcji. Widzisz w jak wielu sprawach są zgodni! Czego jeszcze chcesz?!
@PoIand: Ale wołaj kolego jak obgadujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwszy obrazek nie znaczy nic, bo wykazuje tylko ilość głosowań za i przeciw, a nie mówi o tych głosowaniach nic, a drugi to partyjna propagandówka pokazująca tylko to co masz zobaczyć, nie bez powodu nie ma tam wzmianki o np aborcji czy lex tvn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PoIand: Tak nie zagłosowała, wolnościowa partia bohatersko wstrzymała głos w antywolnościowej uchwale

Na szczęście kolega wyżej mnie wyręczył i podrzucił Ci szkielet takiego obrazka, ale w przeciwieństwie do kucy mi wcale taki obrazek nie jest potrzebny do udawadniania, że moja opcja polityczna nie jest pro-pis.
@Intellectually_superior

Słuchaj prawaku, konfederacja popierała pis w sprawie aborcji i zakazała możliwości przerywania ciąży wespół z pisem

Popierała wniosek do TK dot. ochrony praw człowieka, a nie PiS, bo PiS nie zmieniał prawa.
Wniosek nie dotyczył zakazu aborcji.

Ponadto głosowali za aborcją i stanęli ramię w ramię z pisem w kwestii aborcji

Ty rozumiesz w ogóle co piszesz? xD xD xD xD xD xD
Poza tym o jakim ty głosowaniu mówisz, skoro
@PoIand: Ja nie muszę Ci nic udowadniać, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem partyjniakiem, to ty usilnie starasz się dowodzić, że Twoja partia nie ma pro-pisowskich i zamordystycznych ciągatek używając ich zmanipulowanych grafik, miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yummy157: Jesteś jakiś ograniczony?

też mogę taki zrobić tylko że z uchwał które konfederacja ramię w ramię z pisem popierała


Zrób obrazek z uchwał które konfa popierała razem z pisem tak jak napisałeś, a nie cały czas fikołki.
@PoIand: Może wytłumaczę łopatologicznie, może tak do ciebie trafi:

Wyobraź sobie, że lewica tworzy podobne zestawienie z jedenastoma uchwałami na które głosowała przeciw w odróżnieniu do pisu. Oczywiście wszystko zaznaczone czerwonym kolorem żeby przekaz był jasny że się nie zgadzamy z pisem. Oczywiście rozumiem że potraktujesz to jako dowód na to, że lewica nie ma z pisem nic wspólnego?

Dlatego napisałem o analogicznej tabelce z konfa; wybiórczo zestawili sprawy które im
Wyobraź sobie, że lewica tworzy podobne zestawienie z jedenastoma uchwałami na które głosowała przeciw


@yummy157: Nie znajdziesz tylu głosowań w których lewica głosowała przeciwko pisowi XD.

Takie wybiórcze zestawienia są nic nie warte dlatego nikt rozumny ich nie bedzi tworzył.


Masz przecież na pierwszym obrazku całokształt i wychodzi, że konfederacja najmniej razy głosowała razem z pisem, a najwięcej razy lewica.

Najczęściej za przyjęciem ustaw (były głównie autorstwa posłów PiS i rządu)
Fajnie jest wykazywać powiązanie partii opierając się na urojonych lewackich kategoriach


@Intellectually_superior:

Jakich urojonych lewackich kategoriach?
I nie wiem po co wstawiałeś swój auto portret, skoro nie był to niczego potrzebny :v