Wpis z mikrobloga

@PoIand: Pisałem już o pierwszej grafice. Ilość głosowań nic nie mówi; w szczególności z niej nie wynika czy PiS i konfa zgadzali się lub nie np w kwestii aborcji czy podatków.

W szczególności nie wynika nawet że sprzeciwiali się podwyżka/obniżeniem podatków. Nie wynika nic.

A druga to wybiórcze zestawienie które jest nic nie warte. Nie obchodzi mnie lewica; jak sam widzisz wg Ciebie lewica głosuje razem z Pisem; dlatego takie zestawienie z uchwałami z którymi nie zgadzali się z pisem byłoby oczywiście prawdziwe, ale nic nie warte. Dokładnie tak samo jest w przypadku
  • Odpowiedz
Z twojej pierwszej grafiki wynika, że łatwo znajdę.


@yummy157: To dawaj, rób ten obrazek w końcu. Chcę zobaczyć te 11 głosowań w których lewica była przeciwko pisowi. Zobaczymy czy są takie ważne jak rozpieprzanie kraju socjalem i podnoszeniem podatków.
  • Odpowiedz
@PoIand: Jezu typie napisałem Ci chyba z 5 komentarzy tłumaczących dlaczego takie obrazki są nic nie warte a ty nadal mi piszesz żebym Ci taki zrobił XD
  • Odpowiedz
@yummy157: Czyli 5 raz walisz fikoła i nie wymienisz nic poza aborcją? A jak ci pokazuje, że w ważnych ustawach (podatki, socjale, bezprawne lockdowny) konfederaci głosują przeciwko, a lewica razem z pisem nadal będziesz bredził, że konfa jest pro pisowska? XDDD
  • Odpowiedz
@PoIand: Pomijam ze dyskusja była w całości o tej partyjnej grafice które wstawiłeś w tamtym wpisie. Mam Ci udowadniać, że konfederacja to nie jest opcja pisowska? To nie w moim interesie, nie jestem partyjniakiem. To ty jesteś fanbojem konfy, więc to ty tlumacz ludziom, że poparcie (lub brak sprzeciwu) wobec pisu w ważnych sprawach społecznych takich jak aborcja, lex tvn, handel w niedziele etc nic nie znaczy. Bo dla Ciebie
  • Odpowiedz
Ja nie muszę nic tłumaczyć w tej sprawie


@yummy157: Napisałeś "też mogę taki zrobić tylko że z uchwał które konfederacja ramię w ramię z pisem popierała"

Ale jednak nie zrobisz? Tak myślałem XD
  • Odpowiedz
@PoIand: Tak i nie zamierzam tłumaczyć po raz n-ty dlaczego tego nie zrobię. Poprostu przeczytaj komentarze wyżej i nie wołaj mnie więcej do swoich urojeń
  • Odpowiedz
@yummy157: Nie zrobisz tego bo byś się zbłaźnił. Co niby byś tam wkleił? Że pis zagłosował za przerwą w obradach, a lewica w tak "poważnym" głosowaniu przeciwko? XDDD
  • Odpowiedz
@PoIand: Nie robię tego bo taka grafika nic by nie udowodniła, plus nie widzi mi się marnować czasu na partyjniaka - fanboja konfederacji xD

  • Odpowiedz
@PoIand: Typie, Jasno Ci napisałem że nawet gdybym zrobił taka grafikę to miałaby tyle samo sensu co ta, która ty wrzucałeś - czyli zero. Po co mam robić coś co nie ma żadnej wartości merytorycznej; bo jakiś wykopek mi kazał?

  • Odpowiedz
@PoIand: Jesteś tak głupi czy udajesz? Wrzuciłeś propagandową partyjną grafikę mająca wykazywać, że partia głosuje przeciwko pisowi. Napisałem co sądzę o takich grafikach na przykładzie analogicznej sytuacji lewicy, a ty teraz kręcisz ogonem. To nie jest porównanie jak głosuja dane partie; to jest porównanie jak głosują dane partie w kwestiach dla konfederacji wygodnych, a ty dajesz sobą manipulować albo celowo powielasz tą narrację, w obu przypadkach tobie bliżej do pisu.
  • Odpowiedz
@PoIand: Tak plusuje bo bawi mnie za każdym razem kwik takich jak ty, a co?

Zaplusuje wszystko co uderzy w takich partyjniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą możesz pogrzebać w moich postach; widzisz żebym gdziekolwiek używał takiej grafiki jako argumentu?

Tym się różnimy. Twoim 'argumentem' na poparcie konfederacji jest... Ich własna propagandowa narracja, więc z czym ty do mnie przychodzisz? XD
  • Odpowiedz
@yummy157: IQ pantofelka widzę masz. Sprawa jest tak prosta i oczywista, a ty robisz fikołki.

Może łopatologicznie:

1. Ja uważam, że konfederacja jest opozycją do pisu. Wrzucam wyniki wszystkich głosować, oraz poszczególne ważne głosowania jak podatek cukrowy który dotyka wszystkich, głosowanie nad 14 emeryturami, czy podwyżkami dla
  • Odpowiedz
@PoIand: Bijesz chochola kolego;

Po 1. Napisałem co sądzę o tych grafikach i dlaczego nie mają żadnej wartości; jednym z argumentów na to byl fakt, że sam mogę zrobic analogiczna tabelkę w której konfa zgadza się z pisem (zakładając że twoja pierwsza grafika mówiła prawdę to jest to jak najbardziej możliwe - liczby nie kłamią). Po czym zesrałeś się żebym Ci ją zrobił, na nic moje tłumaczenia że nie zamierzam
  • Odpowiedz
@yummy157: Grafika z wybiórczymi (dla mnie ważnymi) głosowaniami nie ma dla ciebie wartości, grafika z ogólnymi wszystkimi głosowaniami nie ma dla ciebie też wartości, to co ma dal ciebie wartość? XDD
  • Odpowiedz