Wpis z mikrobloga

Ogólnie to oglądałem RzPŚ zanim ten tag był kool i nie przywiązuje dużej wagi do hejtu wykopków, bo wiadomo jakie to towarzystwo, ale muszę napisać jedną rzecz. Miszy wcześniej w ogóle nie znałem. Dopiero teraz jak przyjechał do prezesa. Jak sobie zobaczyłem jak Misza #!$%@? 400km bez hamulców do i z swojego #!$%@? na wyjebce śpiąc gdzies po kątach, a prezes w tym czasie #!$%@? przez 2 miesiące o tej swojej lapie jakby walczył samodzielnie z Dywizją Czerwonych Kmerów, a w istocie ją #!$%@?ł po pijaku to już nie mam kogo i czego bronić. Misza wydaje się spoko gość, a na tle prezesa to inna liga. Nie wiem po co się z nim w ogole zadaje.

#raportzpanstwasrodka
  • 36
@mastalegasta: jestem jak najbardziej poważny. przepychanki z hejterami zaczęły się gdy ludzie zaczęli dopytywać się o rozliczenia ze zbiórek (do końca września miał pokazać ziemię którą kupił ze zbiórki). jeżeli to i wyśmiewanie głupot które opowiada oraz wrzucanie wycinków z jego filmów z jeszcze większymi głupotami, które nam serwuje na yt, jest dla ciebie hejtem to wybacz.