Wpis z mikrobloga

Ośrodek monitorowania chrystianofobii ma incydent kałowy bo ktoś ośmielił się wyjechać ciężarówką na ulicę polskich miast i ukazywać prawdę o pedofilii w koście. Co ciekawe gdy wcześniej podobne ciężarówki jeździły po Polsce i łączyły pedofilię z lgbt to była "wolność słowa" i wyrażanie własnych przekonań. Jeszcze lepsze że na ciężarówce która informuje o pedofilii w KK wszystkie dane pochodzą z państwowej komisji ds. pedofilii której przewodniczy były ekspert Ordo Iuris.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #4konserwy #konfederacja
saakaszi - Ośrodek monitorowania chrystianofobii ma incydent kałowy bo ktoś ośmielił ...

źródło: comment_1633166382QjPo8m3wkCJOl403Em6VSC.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@saakaszi: Bawi mnie to powoływanie się na to, że skazanych jest tylko 1% duchownych.

Po pierwsze często taki duchowny w ogóle nie ma procesu świeckiego, najwyżej wewnętrzny proces kościelny, więc nigdy nie zostaje skazany a potem wszystko się przedawnia.

Po drugie jeśli już zanosi się na to, że będzie miał proces świecki to wtedy zostaje on wyrzucony ze stanu duchownego, więc faktycznie skazana zostaje osoba świecka a nie duchowny, bo duchownym
  • Odpowiedz
@saakaszi: ja mam pytania uzupełniające, może fajne, może głupie:

* Jaka jest prawda o liczności pedofilii wśród osób LGBTQ+?
* Jaka jest prawda o liczności dokonywanych aborcji przez Chrześcijan?
* Jaka jest prawda o liczności ekstremistów/terrorystów wśród uchodźców?
* Jaka jest prawda o liczności wśród ?

KAŻDY akt wytykania jakiejś grupie pewnych przywar/nieścisłości/kompleksów/problemów będzie powodować punkt zapalny, bo gra to na emocjach. Nie ważne czy to będzie #bekazprawakow czy #bekazlewactwa.
  • Odpowiedz
@patrolez: Polskie prawo jako granice uważa 15 lat i to, że gdzie indziej jest inaczej nie ma znaczenia w dyskusji dotyczącej Polski.
Pedofilią często jest nazywane każde zachowanie seksualne wobec małoletniego. To błąd, bo samo słowo oznacza pociąg do osób, które nie mają rozwiniętych cech płciowych.
Do tego w takich sytuacjach, pociąg do małoletnich spowodowany jest przeniesieniem, po prostu do nich mają najłatwiejszy dostęp. W sektach baby oddają się swojemu guru,
  • Odpowiedz