Wpis z mikrobloga

@drkolezka Największa reżyserka jest przy montażu odcinków. Uczestnicy podpisują zgodę na dowolne przetwarzanie nagrań z nimi i jednocześnie godzą się na ogromne kary umowne za publiczne mówienie że było inaczej niż to pokazano.
Love Island jest montowane na bieżąco z małym opóźnieniem 2-3 dni, ale są programy np Hotel Paradise gdzie montaż jest po zakończeniu nagrań i produkcja ma kilka miesięcy na reżyserkę montażem i w dodatku montując wiedzą jak to się
@drkolezka: soboty maja wolne. Nie nagrywaja ich i maja czas dla siebie na fryzjera jakies zabiegi itd.
Obiad przywozi catering i tez wtedy nie ma nagran.
Na papierosa moga wyjsc do jakiegos pomieszczenia za zgodą. Maja na miejacu psychologa do ktorego moga isc porozmawiac Rezyserka podpowiada im z kim i o czym mogliby porozmawiac ale nie musza tego robic. Tyle wiem z relacji na insta od uczestnikow poprzednich edycji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@drkolezka: kiedyś czytałam wywiady z uczestnikami innych edycji, ale nie wiem na ile to jest prawda przy polskiej:
-przed programem dostają kasę na jakieś zabiegi last minute i zakupy (stąd te pontony u uczestniczek)
-dostają też garderobę typu sukienki z dekoltem i mini stroje kąpielowe i muszą to nosić na planie, faceci dostają garnitury i spodenki, ich własne ciuchy nie mogą mieć widocznego brandingu
-śniadania robią sobie sami, reszta to catering