Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka,ze to łoniak zapoczątkował ten hejt na Wiki. Oglądajcie uważnie. To on wymyślił święta 6 i wmawiał wszystkim z Klauno, że są najmocniejszą parą. A jak zobaczył rodzące się uczucie między Miłoszem a Wiki to zaczął to rozbijać i szczuć na Wikę wszystkich, w tym Miłosza. Bał się, że nie wygra a z takim założeniem tu przyszedł- po wygraną
#hotelparadise
  • 6
@karolina9090 też wydaje mi się, że Łoniak przez pewien czas był w miarę neutralny. Tak jak @Amikamamy pisze: inicjatorkami hejtu była Paznokciara i Łajno, przy czym to Paznokciara z Darkiem jako pierwsi zaczęli tworzyć układu zmierzające do wyrzucania uczestników (pierwotnie najpierw miała odpaść Wiktoria, potem Maria, która została uznana za idiotkę, która jest mniej groźna).
@Amikamamy: @camelinthejungle: Dokładnie wszystko się zaczęło po tym jak Wiki zaprosiła na randkę Przemka i Łukasza czyli gości z najsilniejszych par i z duetu Nana Klauno, najbardziej Klauno się o to zesrała. Potem winiła Wiki że odebrała Marysi Kubę mimo że Kuba ją sam wybrał i tak jak wcześniej Marysie nie lubiły to zaczęły jej prać mózg a na sam koniec najbardziej Launo zaczęła nie lubić Wiki jak ten zamiast
@karolina9090: ja myślę, że skoro Łoniak znał się z Wika z zawodów, czy tam kojarzyli się wzajemnie, to ta niechęć z jego strony pojawiła się już wcześniej i teraz eskaluje. Czy ktoś jest w stanie zweryfikować czy Łonowy Pszemek ma jakieś większe osiągnięcia w kulturystyce? Porównywalne z Wiki? Bo może to zazdrość i kompleks bycia gorszym w towarzystwie kogoś kto osiągnął tyle co on sam chciał to w nim zrodziło?